Çözüldü RDR2'de sürekli öldürülmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theberkmusic

Decapat
Daha fazla  
RDR2'de ekte belirtmiş olduğum göreve gitmek istiyorum. Lakin gittiğim kırmızı bölgeye girer girmez haydutlar (ya da polis, bilmiyorum ne olduklarını) hemen öldürüyorlar. Nasıl yapıyorum bu görevi?

Dosya Ekleri

• IMG_20240113_222735.jpg
    IMG_20240113_222735.jpg
    279,5 KB · Görüntüleme: 65
Çözüm
Haritanızın sağ tarafı sisli fakat orası da açık ve düzlük bir bölge. Önce oraya gidin ve görevi işaretleyin. En kısa yolu size gösterecek. O şekilde hiç ölmeden gidebilirsiniz.
RDR2'de ekte belirtmiş olduğum göreve gitmek istiyorum. Lakin gittiğim kırmızı bölgeye girer girmez haydutlar (ya da polis, bilmiyorum ne olduklarını) hemen öldürüyorlar. Nasıl yapıyorum bu görevi?
eğer bu javier bölümüyse aşağı kısımda nehir var ordan bot ile yolun sonuna gidip ordaki yokuştan yukarı cıkarak ctrl ile javiergilin oldugu yere gidebilirsiniz

Haritanızın sağ tarafı sisli fakat orası da açık ve düzlük bir bölge. Önce oraya gidin ve görevi işaretleyin. En kısa yolu size gösterecek. O şekilde hiç ölmeden gidebilirsiniz.

Çözüm
Tarladan dolanarak gidin hikayenin başında orda başarısız bir soygun yaptığınız için gidemezsiniz.

Herkese çok teşekkür ederim görev Dead or alive gibi bir şey idi. Botta rehin olan adamımızı kurtarıyorduk. Kurtardım, başarılı olarak bitirdim. Hâla kırmızı. Nasıl kırmızılıktan çıkaracağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı