RDR2'de "Şunu da mı düşünmüşler?" dediğiniz nedir?

Rowns

Decapat
Daha fazla  
Sorum başlıktaki gibi. Sizin nasıl ya nereden aklına gelmiş bu dediğiniz detaylar, görevler vesaire oldu mu?

Ben Saint Denis'de gezerken halkın hükümete karşı protesto ettiğini, molotof vs. attıklarını görmüştüm. (Tabi onu da düşünmüş yapımcılar, bu molotof olayı sabah değil gecenin köründe yapılıyor.) 😀

ex1pe4vjn1o11.jpg

Spoiler var.
Arthur'ken para verdiğiniz, iyi davrandığınız bir dilencinin yanına, John'ken giderseniz, dilenci Arthur'dan bahseder. Ayrıca sefillik hayatı boyunca yalnızca Arthur ve John'un onunla ilgilendiğini söyler 🥲.

Oyunda avlanırken bir yükseklikten düşmüştüm ve şans eseri atımı da tam düştüğüm yerde bırakmışım. Karakter otomatik olarak attan tutundu ve kendini atın üstüne attı hiç hasar almadan kurtuldum atım sayesinde.

Bunun benim için etkileyici olmasının sebebi oyunda hiçbir şekilde gösterilmeyen bir mekanik oluşu, hiçbir görevde bu mekanik gösterilmiyor ve kullandırılmıyor ancak adamlar "ne gerek var" demek yerine "mutlaka bir yerde kullanılır" diyerek bu özelliği eklemiş, buna özel animasyon kasmışlar, çok takdir etmiştim.

Yolda giderken bir hayvanı öldürmediğim halde ölü gibi görünüyordu. Yani atla ezmedim eminim. Yaklaştım baktım keseli sıçan ölü taklidi yapıyor 😄 çok uzaklaşınca kalkıp kaçmaya devam ediyor. Gerçektede böyle. Kaydetmiştim sildim aslında paylaşılacak güzel bir detaymış.

Geri
Yukarı