RDR2'de topladığım derileri saklayabileceğim bir yer yok mu?

KralYolu

Kilopat
Makaleler
19
Yer
Karabük
Daha fazla  
Bu aralar RDR2'ye fena halde sarmış bulunmaktayım. Lakin sinirimi bozan bir durum var. O da topladığım hayvan derilerini envanterime indirememek ve onları saklayabilecek başka yer bulamamak. Derileri kampa bağışlasam sonradan Çanta yapımında kullanabilir olur muyum? Yoksa saklayacak başka bir yer yok mu? Kısacası Witcher 3'de ki Sandık mantığı bir olay yok mu?

Belli bir limite kadar deri alabiliyorsun. Bence de doğru olan bu. Çünkü bu oyun witcher ya da Minecraft değil. Gerçekçi bir oyun.
Ben 150 tane deri saklamak istemiyorum zaten. Mesela kusursuz timsah derisi aldım, atıma yükledim. Sonra trene bindim indiğimde bir de ne göreyim atın üstündeki timsah derisi gitmiş. Yani ben bu timsah derisini nasıl muhafaza ederim. Kampa bağışlasam orada bir üretimde kullanabilir miyim? Amacım bunu öğrenmek.

Ben 150 tane deri saklamak istemiyorum zaten. Mesela kusursuz timsah derisi aldım, atıma yükledim. Sonra trene bindim indiğimde bir de ne göreyim atın üstündeki timsah derisi gitmiş. Yani ben bu timsah derisini nasıl muhafaza ederim. Kampa bağışlasam orada bir üretimde kullanabilir miyim? Amacım bunu öğrenmek.

Sanirim at arabasina koya biliyorsun ama oyundan ciktigin vakit ya da oyunda dustugun zaman gidiyor o nedenle derileri Trader'a sat.

Geri
Yukarı