Sürprizbozan RDR2'de yan görevler yapılmalı mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ya hocam oyun efffsane çıldıracağım :D Keşke sömestr tatili başladığından bu yana beklemeseydim başlamak için. Aşırı pişmanım şu an. Feci güzel bir oyun ya eşi benzeri yoktur. Hayatımda ilk defa bu kadar ta***lı bir oyun oynuyorum.

Arkadaşlar ben artık RDR2'ye başlamaya karar verdim. En son John denen kişiyi kurtardığımız kurtları öldürdüğümüz bölümü tamamladım. Şimdi oyunun ana hikayesi kaç saat sürüyor? Ve ayrıca yan görevler yapılmalı mı? GTA 5'te yan görevler biliyorsunuz biraz sıkıcı. Bunda da öyle mi yoksa yan görevler zevkli mi?
Evet,zevkli. Ben yapmıştım. Ayrıca google'a efsanevi hayvan avları yaz onları da yap. Onlar da zevkli.

Evet,zevkli. Ben yapmıştım. Ayrıca google'a efsanevi hayvan avları yaz onları da yap. Onlar da zevkli.
Teşekkür ederim hocam, oyun zaten feci halde sağlam. Bir süre daha atmosferinde kalınca ne kadar sağlam bir oyun olduğunu anladım. Her yanıyla güzel. Detaylarıyla, grafikleriyle, görevleriyle, atmosferiyle. Ya oyun her yanıyla her şeyiyle efsane ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı