RDR2'den sonra sağlam oyun tavsiyesi

Yeni bitirdim RDR2'yi ve biraz kurcaladım ama oyun bulamıyorum. Çok büyük boşluğa düştüm. Sessizleştim. Bana harbi güzel hikayeli oynanış süresi uzun ve grafikleri güzel olan bir oyun lazım. Nasıl unuturum bilmiyorum ama bana RDR2'yi unutturması lazım.
God Of War, Marvel's Spiderman, Assassin's Creed Valhalla(O kadar uzun ki zaten mecbur unutursun kaçarı yok.🤣), Uncharted, The Last Of Us, Witcher 3 dicem de oynamışsındır onu.

Yeni bitirdim RDR2'yi ve biraz kurcaladım ama oyun bulamıyorum. Çok büyük boşluğa düştüm. Sessizleştim. Bana harbi güzel hikayeli oynanış süresi uzun ve grafikleri güzel olan bir oyun lazım. Nasıl unuturum bilmiyorum ama bana RDR2'yi unutturması lazım.

Marvel Spider-Man

Hikayesi için değil ama oynanış için Doom Eternal
Ya da büyük ihtimalle bunu bitirmişsinizdir Skyrim
Star Wars Jedi: Fallen Order'da fena değil

Doom ve Jedi Fallen Order oynadım hocam. Skyrim'e grafikleri pek iyi olmadığı için oynamanıştım ama şu sıralar bir bakacağım sağ olun.

Assassin's Creed Odyssey, AC Valhalla, Witcher 3

Oynadım hocam sağ olun.

Mgsv: Phantom Pain oynanış ve yapay zekası çok eğlenceli bir oyundur. Onu da deneyebilirsiniz.

Hocam o oyun iyi hoş da o ara sahneler o kadar uzunki insanın canı sıkılıyor sırf bu yüzden yarım bırakmıştım tekrar bakacağım.

AC Valhalla olabilir ben oyunu bir Assassin's Creed oyunu olarak değil de sanki başka bir oyunmuş gibi oynadım tatmin oldum açıkçası iskandinav tarafına ilgin varsa hikayesi de fena sayılmaz benim daha çok oyunun dlcesi olan dawn of ragnarök hoşuma gitti DLC sadece mitolojik. Dramatik Ubisoft'ta maalesef biraz eksik o yüzden yerini tutmayacaktır. RDR2 sevmenin hikayesinden dolayı olacaktır diye düşünüyorum ki şu an duygu yüklü hikaye oyunlarda maalesef RDR'den daha iyisi yok, yok yani.
Şu oyunu görünce vallaha diye okuyan bir ben değilimdir heralde.

Mafia 2 oynamamış olmanıza şaşırdım gerçekten güzel oyun.

Hocam zamanında bilgisayarım kötü diye sırf oyun kastığından artık midemi bulandırmıştı ve o oyunun varlığını unutmuştum tekrar bakacağım yakın zamanda.

Spider-Man, Uncharted, RE2-4 remake ve 7-8 oynamadıkların varsa kesin bakmalısın. Ek olarak dishonered ve BioShock serisi önerebilirim. Bir de türü seviyorsan Sekiro ve Elden Ring.

RE, BioShock, Uncharted serisini oynadım Spider-Man için indirim bekliyorum sağ olun.

Kesinlikle Days Gone oynamalısın. Onun dışında Call of Duty MW serisi. Kesinlikle.

Call of Duty serisini oynadım. Days Gone 5 saat oynadım ama beni pek sarmadı hocam vuruş hissi hikaye akışı falan çok sıkıcı ve yapmacık geldi. İleride açılıyor mu hikaye?

RDR2'den sonra kendini en sevdiren oyun Last of Us oldu bana onu tavsiye ederim hocam

Oynadım hocam.

Elden Ring: Hikayesi oyle cok ön planda degil fakat oynanış ceşitliligi ve cok guzel manzaraları olan bir oyundur

Ghost of Tsushima: RDR gibi bir saheseri unutturabilir mi bilmiyorum fakat mekanik ve grafik + yagli boya tablosu gibi manzaraları var alternatif olarak deneyebilirsin (tabii Ps4/ps5 in varsa)

Death Stranding: Yine RDR gibi bir saheseri unutturamaz ama grafikleri ve hikayesi cok guzel ve oynanışta cesitleniyor zamanla

Witcher: Yani herkes biliyor nasıl bir oyun oldugunu eger oynamadıysan bu da alternatif niyetine olabilir

Hogwarts Legacy: Hem oynanışı guzel hem de cesitliligi/mekanikleri (hikayesi zaten bildiginiz Harry Potter iste)

Eger hepsini oynamadıysan deneyebilirsin seni bayağı tutar bu oyunlar ama asla RDR gibi bir oyunu aklından silemessin bayağı yer ediniyor akılda (ha ama hepsini oynadıysan aklıma baskada oyun gelmiyor hocam)

Aralarında oynamadığım Hogwarts ve Elden Ring var. Elden Ring'in gameplay videolarına baktım çok hoşuma gitti alacağım. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı