RDR2'ye başlarken neleri tavsiye edersiniz?

STE1N

Kilopat
Selam arkadaşlar. Satın almamın üstünden uzun bir zaman geçti ve artık RDR2'ye başladım. Şu anda tren soygunu görevini yaptım. Önereceğiniz trick, tüyor, tavsiye varsa dinleyebilirim. Spoiler vermezseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Satın almamın üstünden uzun bir zaman geçti ve artık RDR2'ye başladım. Şu anda tren soygunu görevini yaptım. Önereceğiniz trick, tüyor, tavsiye varsa dinleyebilirim. Spoiler vermezseniz sevinirim.

Özel soygunlar var onları kovala güzel silahlar düştüğü oluyor ve Arap atı oyun başı al direk çok işini görür.

Özel soygunlar ile alakalı mapte farklı bir icon vardır sanırım. Rahatça bulabilir miyim? Bir de at için ne kadar param olması gerekir?

Atını önemseyip erkenden bağ kurmaya çalış,öldürdüğün her adamın üstünü lootla kamptaki NPC’lerle ara sıra konuş görevler veriyorlar. Onur seviyeni önemse,doğru kararlar verip iyi bir Arthur ol. Hikayeyi tüket ve en önemlisi acele etme yan görevlere de ağırlık ver çok kaliteliler.

Özel soygunlar ile alakalı mapte farklı bir icon vardır sanırım. Rahatça bulabilir miyim? Bir de at için ne kadar param olması gerekir?
At için paraya ihtiyacın yok. Özel soygunlar için beyaz bir ikon çıkıyor kampta NPC’nin üstünde anlarsın zaten. Lake Isabelle’e Hosea ile av yaptıktan sonra gidebilirsin. (Spoiler olduğunu düşünmüyorum zira bundan önce gidersen Arap Atı spawn olmayacaktır.) Ava önem vermeni tavsiye ederim. Avladığın hayvanları atın sırtına atıp Pearson’a götürerek kampın yemek seviyesini iyileştirebilirsin. Ayrıca başta Dutch’ın çadırını geliştir çünkü sonrasında fast travel açma şansın olacak. Her yere at sırtında gitmek yoruyor bir süre sonra. Zaten keşfetmeye meraklıysan bir süre sonra para sorunu yaşanmıyor oyunda her upgrade’i alacak paran olucak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oynanış tarzına göre onur seviyeni belirle bence olabildiğince para kazanmaya bak ve valentine kasabasından bir şeyler al bence oyunda silah ve kıyafet bakımından geliştikçe oyunun zevki katlanıyor ayrıca yoldaki haydutlarla kapışmak kolaylaşıyor bolca at için yiyecek al ve sürekli besle seviyesi yükseldikçe atın ozellikleri yukselecek kesinlikle at reviver al sonra yüksek level atım oldu diye üzülme bu oyun başı değil geneli için ama ağaçlı ve taşlı yerlerde hızlanma direk dusebilirsin atını temiz tut bir nehire gidebilirsin bunun için ayrıca ben bounty görevlerini yapmanı öneririm hem eğlenceler hem de para getiriyorlar.

Atını önemseyip erkenden bağ kurmaya çalış, öldürdüğün her adamın üstünü lootla kamptaki NPC'lerle ara sıra konuş görevler veriyorlar. Onur seviyeni önemse, doğru kararlar verip iyi bir Arthur ol. Hikayeyi tüket ve en önemlisi acele etme yan görevlere de ağırlık ver çok kaliteliler.

At için paraya ihtiyacın yok. Özel soygunlar için beyaz bir ikon çıkıyor kampta NPC'nin üstünde anlarsın zaten. Lake ısabelle'e hosea ile av yaptıktan sonra gidebilirsin. (spoiler olduğunu düşünmüyorum zira bundan önce gidersen Arap atı spawn olmayacaktır.) Ava önem vermeni tavsiye ederim. Avladığın hayvanları atın sırtına atıp Pearson'a götürerek kampın yemek seviyesini iyileştirebilirsin. Ayrıca başta Dutch'ın çadırını geliştir çünkü sonrasında Fast travel açma şansın olacak. Her yere at sırtında gitmek yoruyor bir süre sonra. Zaten keşfetmeye meraklıysan bir süre sonra para sorunu yaşanmıyor oyunda her Upgrade'i alacak paran olacak.

Yan görev dedğiniz yerler haritadaki beyaz renkli soru işaretleri mi oluyor.

Atını önemseyip erkenden bağ kurmaya çalış, öldürdüğün her adamın üstünü lootla kamptaki NPC'lerle ara sıra konuş görevler veriyorlar. Onur seviyeni önemse, doğru kararlar verip iyi bir Arthur ol. Hikayeyi tüket ve en önemlisi acele etme yan görevlere de ağırlık ver çok kaliteliler.

At için paraya ihtiyacın yok. Özel soygunlar için beyaz bir ikon çıkıyor kampta NPC'nin üstünde anlarsın zaten. Lake ısabelle'e hosea ile av yaptıktan sonra gidebilirsin. (spoiler olduğunu düşünmüyorum zira bundan önce gidersen Arap atı spawn olmayacaktır.) Ava önem vermeni tavsiye ederim. Avladığın hayvanları atın sırtına atıp Pearson'a götürerek kampın yemek seviyesini iyileştirebilirsin. Ayrıca başta Dutch'ın çadırını geliştir çünkü sonrasında Fast travel açma şansın olacak. Her yere at sırtında gitmek yoruyor bir süre sonra. Zaten keşfetmeye meraklıysan bir süre sonra para sorunu yaşanmıyor oyunda her Upgrade'i alacak paran olacak.

Lake ısabelle'e hosea ile av nasıl yapabilirim onlineda geçerli mi?

Geri
Yukarı