Çözüldü RDR2'ye girerken oyun yükleme ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

BurakKaan08

Femtopat
Daha fazla  
RAM
32 GB
Ekran kartı
RTX 3080
İşlemci
İ7 11800H
RDR2 eskiden normal bir şekilde çalışıyordu ancak şimdi birkaç hata veriyor. Örneğin hikaye moduna girdiğimde yüklenme ekranında kalıyor, oyun içinde ise yüklenmeyen yerler oluyor ayrıca ESC'ye bastığımda gri ekranda biraz kalıp sonra oyuna geri atıyor. Bu hata olduğunda oyunda yürüme tuşları dışında hiçbiri çalışmamaya başlıyor ve oyunu oynayamıyorum yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    137 KB · Görüntüleme: 46
Hocam oyun dosyalarını doğrulamayı deneyebilir misiniz?

Çözüm
RDR2 eskiden normal bir şekilde çalışıyordu ancak şimdi birkaç hata veriyor. Örneğin hikaye moduna girdiğimde yüklenme ekranında kalıyor, oyun içinde ise yüklenmeyen yerler oluyor ayrıca ESC'ye bastığımda gri ekranda biraz kalıp sonra oyuna geri atıyor. Bu hata olduğunda oyunda yürüme tuşları dışında hiçbiri çalışmamaya başlıyor ve oyunu oynayamıyorum yardım eder misiniz?

RDR almak hiç nasip olmadı ama aklıma gelen şeyler.
Ekran kartı sürücüsünü güncellemek.
BIOS'u güncellemek.
Windows Update.
DirectX indirmek.
Vision Studio tüm sürümleri kurmak.

Hocam oyun dosyalarını doğrulamayı deneyebilir misiniz?

Hocam bu hatalar ben dosyaları doğruladıktan sonra da devam ediyordu şimdi tekrar doğruladım ve şu an bir sorun yok gibi gözüküyor umarım bir daha olmaz bu sorun. Teşekkürler hocam.

RDR almak hiç nasip olmadı ama aklıma gelen şeyler.
Ekran kartı sürücüsünü güncellemek.
BIOS'u güncellemek.
Windows Update.
DirectX indirmek.
Vision Studio tüm sürümleri kurmak.

Hocam ekran kartı, BIOS ve Windows güncel ancak DirectX ve vision Studio'ya kurulumu diye bakmam lazım teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı