Çözüldü RE 4 rastgele yerlerde donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JerWandet

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu oynuyorken envantere veya farklı bir menüye girince oyun donuyor. Bu yüzden oyunun ilk başında takılı kaldım tam ilerlemişken oyun tak diye donuyor. En baştan başlıyorum lütfen yarım edin. Ben bu oyunu bitirmek istiyorum.

Eğer hd oynuyorsan onu orjinale çevir.
Ekran kartı ise orasını hiç kontrol etmedim oyuna gelecek ise orjinale çevirrirsek türkçe yama sıkıntı çıkartıyor zaten orjinalde bile hata yaratıyordu ama ondan önce türkçe yamayı bir kaç kez çıkar tak yaptım hem türkçe yamayı oyunları crack indirmeye sağlayan bir siteden indirmiştim

Ekran kartı ise orasını hiç kontrol etmedim oyuna gelecek ise orjinale çevirrirsek türkçe yama sıkıntı çıkartıyor zaten orjinalde bile hata yaratıyordu ama ondan önce türkçe yamayı bir kaç kez çıkar tak yaptım hem türkçe yamayı oyunları crack indirmeye sağlayan bir siteden indirmiştim
Eğer crack sitesinden indirdiysen Türkçe yamayi Türkçe Yama sorun yaratıyor olabilir.

Türkçe yamayı yanlış kurdun bence. .Bat dosyası ve dosya izin işlemleri oluyordu o yamada bir yerde yanlışlık yaptınız oyunun içeriğini bozdunuz ve HD Texture pack ile çakışıyor. Şu videoya göre yap;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle kaliteli bir oyunu oynaman da sağlam bir oyuncu olduğunu gösterir onu da yazayım.

Türkçe yamayı yanlış kurdun bence. .Bat dosyası ve dosya izin işlemleri oluyordu o yamada bir yerde yanlışlık yaptınız oyunun içeriğini bozdunuz ve HD Texture pack ile çakışıyor. Şu videoya göre yap;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Böyle kaliteli bir oyunu oynaman da sağlam bir oyuncu olduğunu gösterir onu da yazayım.
Senelerdir Oynamak İstiyordum :D

Böyle kaliteli bir oyunu oynaman da sağlam bir oyuncu olduğunu gösterir onu da yazayım

Oyunum Bu yüzden mi Donup Duruyor
Senelerdir Oynamak İstiyordum :D

Oyunum Bu yüzden mi Donup Duruyor
Zaten Benim Türkçe Yamamda Bu dosyayla Aynı adda R4uhdTR
Oyunum Halen Aynı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı