Re: Zero 2.sezon hakkında ne düşünüyorusuz?

LoliHunter

Femtopat
Severek izlediğim 1.sezonun ardınan bu yıl 2.sezonu çıktı. Heyecanla izlemek istedim ama konudan sapmaları ve sürekli ana karakterin yıkılışı-ağlayışı insanların sürekli bomboş ölüşü ve bu olayın 2.sezon bitene kadar devam etmesi. Açıkcası izlediğimin en kötü 2.sezon olarak kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Animeciler için boş novelcılar için favori sezondu. Nedeni belli ikinci sezon karakter gelişimi üzerine durdu. Emilyanın toplamda 3 büyük karakter gelişimi geçirmesi gerekiyordu biri bu sezonda oldu. Natsuki Subaru geleceği roswalın ellerinden kendi ellerine aldı. Cadıların son sezonda rol oynayacağını düşünürsek bu sezon onların girişiydi. Tüm hikaye aslında ikinci sezonda başladı ve tabii ki biliyorum ki animecilerin favori sezonu üçüncü sezon olacak. Çünkü aksiyonun en bol olduğu sezon 3. sezon.

Bunu demen saçma çocuk aptal değil onun yaşadıklarının 1'ni yaşasan dayanamazsın. Anime tarihinde en fazla acı çeken karakter olarak bilinen Subaru 15. akıl sağlını kaybeder. 18. bölümde REM sayesinde normale döner ( tüm bölüm REM ve Subaru konuşması 25 dakika boyunca). 1. sezon şahaser. 2. sezon karakter gelişimi tamamlandığı için 3. sezon reinhad vs regulous olacak.

Bunu demen saçma çocuk aptal değil onun yaşadıklarının 1'ni yaşasan dayanamazsın. Anime tarihinde en fazla acı çeken karakter olarak bilinen Subaru 15. akıl sağlını kaybeder. 18. bölümde REM sayesinde normale döner ( tüm bölüm REM ve Subaru konuşması 25 dakika boyunca). 1. sezon şahaser. 2. sezon karakter gelişimi tamamlandığı için 3. sezon reinhad vs regulous olacak.
buradaki il 3 satırı Shimada için söyledim

İzlemedim. Zaten baştan başladım seriye çünkü unuttum çoğu şeyi. Bu bir yana eğer aksiyonu azsa diğer ülkeleri bilmem ama Türkiyedeki animecilerin büyük kısmının sevmediğine veya sevmeyeceğine eminim. Sadece dövüşlerini izleyerek animeyi bitirdiğini sanan kitle var bu ülkede, tıpkı kendi hakkıyla 30 alamayacağı halde 10 kere hocayı çağırıp hocam doğru mu, hocam doğru mu diye tutturana kadar sorarak 80 alıp kendini 80lik öğrenci sananlar gibi.

İzlemedim. Zaten baştan başladım seriye çünkü unuttum çoğu şeyi. Bu bir yana eğer aksiyonu azsa diğer ülkeleri bilmem ama Türkiyedeki animecilerin büyük kısmının sevmediğine veya sevmeyeceğine eminim. Sadece dövüşlerini izleyerek animeyi bitirdiğini sanan kitle var bu ülkede, tıpkı kendi hakkıyla 30 alamayacağı halde 10 kere hocayı çağırıp hocam doğru mu, hocam doğru mu diye tutturana kadar sorarak 80 alıp kendini 80lik öğrenci sananlar gibi.

Ben o tiplere Shounen tayfa diyorum. Re:Zero 2. sezon tam anlamıyla bir başyapıt kalitesindeydi. Karakterler arasındaki dinamizmlerine ve karakter gelişimlerine tanık olabildiğim için çok mutluyum. Ha, illa ki dövüş sahnesi sevenler varsa, 3. sezonu bekleyin. 3. sezon bol aksiyonlu olacakmış.

Geri
Yukarı