RE3 ile RE7 alınır mı?

Jeasust

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR4 3200 MHZ
SSD veya HDD modeli
Kingston A400 480 GB 500/450
Ekran kartı
Palit RTX 2060
Anakart
MSI Z170A GAMING M7
İşlemci
i7 6700K 4.30 Ghz
Diğer tüm Resident Evil serisinin videosunu izledim ama bu iki oyunun videosunu izleyemedim. RE7'yi Enes Batur'dan yıllar önce izlemiştim aklımda tek bir kırıntı bile yok oyun hakkında. RE3'te 1 sene önce easter gamers TV'den izleyecektim ilk bölümü izledim sonra saldım. Yani iki oyun hakkında hiçbir bilgim yok. Sizce alınır mı? Hazır indirimdeyken alayım diyorum.

1686638362666.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer tüm Resident Evil serisinin videosunu izledim ama bu iki oyunun videosunu izleyemedim. RE7'yi Enes Batur'dan yıllar önce izlemiştim aklımda tek bir kırıntı bile yok oyun hakkında. RE3'te 1 sene önce easter gamers TV'den izleyecektim ilk bölümü izledim sonra saldım. Yani iki oyun hakkında hiçbir bilgim yok. Sizce alınır mı? Hazır indirimdeyken alayım diyorum.

Eki Görüntüle 1818762

Hocam 3.oyun yerine Resident Evil 2 alın çok daha güzel. Resident Evil 7 de gayet güzel bir oyundur bitirdikten sonra 8. oyuna geçersiniz.

50 TL vermeye değmez mi? Merak ediyordum aslında. Kaç saat oynanış süresi var RE3'ün?

Yani 50TL verilir tabii ki ama dediğim gibi RE7 bana göre çok güzel bir oyun gerek hikayesi gerek korku öğleri olsun çok hoşuma gitmişti. Bir de RE8 ile hikaye mükemmel oluyor zaten.

Yani 50TL verilir tabii ki ama dediğim gibi RE7 bana göre çok güzel bir oyun gerek hikayesi gerek korku öğleri olsun çok hoşuma gitmişti. Bir de RE8 ile hikaye mükemmel oluyor zaten.
Hocam R8'i tamamen biliyorum neredeyse. Ancak RE7'yi hiç bilmiyorum. O yüzden biraz yanaşmadım.

Geri
Yukarı