Çözüldü RE4 Remake'de DLSS var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Oyunda ışın izleme var ancak DLSS göremedim, biraz internetten baktım DLSS mod tarzı şeyler gördüm. Oyunun kendisinde DLSS yok mu? Yoksa bunu mod olarak yüklemek nasıl mümkün oluyor? NVIDIA kendi getirmediği sürece hayranlar tarafından bu özelliğin getirilmesi mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Gördüğüm kadarıyla yok. Oyunda AMD FSR 2.1 var lakin DLSS modu yapılmış. Adım adım kurulum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

LOD Bias Değerleri
  • Quality: -0.5000
  • Balance: -1.0000
  • Performance: -1.5000
  • Ultra Performance: -2.0000
Gördüğüm kadarıyla yok. Oyunda AMD FSR 2.1 var lakin DLSS modu yapılmış. Adım adım kurulum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

LOD Bias Değerleri

Çözüm

LOD Bias Değerleri
Recep Baltaş tarafından atıldığına göre modun güvenilir olduğunu ve stabil düzgün bir performans sunduğunu kabul edip kurulumuna başlıyorum. Teşekkürler.

Bazı yansımalarda (özellikle su) yanıp sönen beyaz noktaların olduğu bir hataya sahip. Mod menüsünde "Allow Engine TAA" işaretlenerek veya oyun ayarlarında "Bloom" devre dışı bırakılarak düzeltilebilir.
1680208596784.png

1680208608211.png

DLSS modunu kurdum ancak oyunda genel olarak bir bulanıklılık var, menüde bile. Normal mi acaba?

tüm ayarları yaptım oyuna giriyo 3-4 saniye sonra atıyo sorunu tek ben yaşıyorum herhalde araştırdım bulamadım çözümünü yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
tüm ayarları yaptım oyuna giriyo 3-4 saniye sonra atıyo sorunu tek ben yaşıyorum herhalde araştırdım bulamadım çözümünü yardımcı olursanız sevinirim
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bugün indirdim oyunu normal açılıyor ama DLSS göremeyince biraz araştırıp kurdum. Oyun açıldıktan 3-4 sn sonra kapatıyor kendini. REFramework son 3-4 sürümünü denedim atıyor hala.

Geri
Yukarı