Çözüldü React projesinde index hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

carwel

Attopat
Daha fazla  
Merhaba, React projemi oluşturdum. Local'de sorunsuz çalışıyor fakat canlıya alınca index hatası alıyorum. Hiçbir şey gözükmüyor title dışında. Sebebi ne olabilir?

123.png

Çözüm
Evet dist diye oluşuyor, onu atınca bu hataları alıyorum:) Şöyle çözdüm problemi öncelikle ana dizinde yayınlayıp daha sonra alt dizine aldım. Ama direk alt dizinde çalışmıyor.
Local de sorun yok, CPanel'e atınca bu şekilde indexin içindeki rootu almıyor sanırım.

Dosya dizilimi bu şekilde, HTML'le çalıştırmaya çalışmıyorum ama canlıya almaya calısınca sadece index'deki title gözüküyor başka hiçbir şey yok bembeyaz sayfa.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-07 163629.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-07 163629.png
    54,5 KB · Görüntüleme: 17
  • 1122.png
    1122.png
    677,2 KB · Görüntüleme: 11
  • Ekran görüntüsü 2024-04-07 164257.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-07 164257.png
    103,5 KB · Görüntüleme: 11
  • Ekran görüntüsü 2024-04-07 163629.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-07 163629.png
    54,5 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleyen: Moderatör:
Body içindeki root id'sine sahip div'e bir şey yazınca ekranda görünmüyor mu?
Merhaba, React projemi oluşturdum. Local'de sorunsuz çalışıyor fakat canlıya alınca index hatası alıyorum. Hiçbir şey gözükmüyor title dışında. Sebebi ne olabilir?

Eki Görüntüle 2161527
Şu an buradaki kodda o div'de hiçbir şey yok. Sayfa o yüzden boş geliyordur muhtemelen. Diğer her şeyi doğru yaptığınızdan eminseniz.

Ancak React projesi bu şekilde olmaz. Html ile birlikte kullanılamıyor. React dosyaları "js, jsx, ts, tsx" uzantılarından birine sahip olmalı. Yani Javascript veya Typescript kullanmalısınız.

Boş gelen sayfada konsol ekranında ya da network tabında bir hata vs. veriyor mu ondan da emin olmak lazım.

npm run build ile yapmıştım direk atmadım, şimdi sizin dediğiniz gibi vite build ile denedim hatta node modules silip npm ile tekrardan yükleyip vite build yaptım.
Aldığım hata bu.
Bir şeyi atlıyorum ama neyi bulamadım.

PS C:\Users\PC\Desktop\Neos\React\edusity> vite build
vite : The term 'vite' is not recognized as the name of a cmdlet, function, script file, or o
perable program. Check the spelling of the name, or if a path was included, verify that the p
ath is correct and try again.
At line:1 char:1
  • vite build
  • ~~~~
+ CategoryInfo : ObjectNotFound: (vite:String) [], CommandNotFoundException
+ FullyQualifiedErrorId : CommandNotFoundException

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-08 133004.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-08 133004.png
    27,9 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız paket yöneticisi ile build ettikten sonra genelde proje klasöründe build adında bir klasör olur o dosyaları yüklemeniz gerekli.

Evet dist diye oluşuyor, onu atınca bu hataları alıyorum:) Şöyle çözdüm problemi öncelikle ana dizinde yayınlayıp daha sonra alt dizine aldım. Ama direk alt dizinde çalışmıyor.

Çözüm

Geri
Yukarı