Read Dead Online Türkçe yama ban sebebi mi?

Normalde ban sebebi ama sürekli Türkçe yama ile oynayan grup var ve ban yemediklerini söylüyorlar ben de onlara güvenerek 2-3 hafta yama ile girdim henüz ban yemedim.

RDR 2 D yaklaşık 3 hafta önce Türkçe yama kurdum ban yedirtiyormuş ama bilmiyorum şu an hala ban yer miyim?

Kaldırdıysanız 2 hafta içinde ban yemezseniz yemezsiniz. GTA Online zamanlarından biliyorum Rockstar genelde 2 hafta içinde ban atıyor. Para hilesinde vs. bu yamada 3.parti yazılım yani 2 hafta içinde banı atmazsa yüksek ihtimalle bir daha atmaz.

Kaldırdıysanız 2 hafta içinde ban yemezseniz yemezsiniz. GTA Online zamanlarından biliyorum Rockstar genelde 2 hafta içinde ban atıyor. Para hilesinde vs. bu yamada 3.parti yazılım yani 2 hafta içinde banı atmazsa yüksek ihtimalle bir daha atmaz.

Private surver açmak ban sebebi mi?

Private surver açmak ban sebebi mi?

Hocam onu bildiğim kadarı ile Görev Yöneticisi'nden bir Task'ı duraklatıp yapıyorsunuz. Ban sebebi olduğunu düşünmüyorum. Orada serverdan kendinizi düşürüyorsunuz sadece 3.parti bir yazılım kullanmıyorsunuz. Windows'un kendi yazılımı sonuçta.

Ben Türkçe yama ile oynadım ban yemedim.
Adamlar gökten kafama kafes indirdi ban yemediler.
Sandık indirdiler efsanevi hayvan indirdiler ban yemediler.

'Oyunun orijinal dosyasını değiştirdiğin her şey ban sebebidir. Neyi değiştirdiğini algılayamaz ve 3.yazılım partisi olarak görür banlar.' ancak bir çok şirket türkçe yama durumunu görmezden geliyor. ONLİNE hariç.

Geri
Yukarı