Ready or Not Dil dosyaları

shellshocks

Picopat
Yer
Karlar Ülkesi Erzurum
Merhabalar,

Ready or Not diye yeni bir FPS Operasyon oyunu çıkmış. Şu anda kendileri erken erişimde. Oyun 5 Nisan 2005 tarihinde Valve tarafından çıkış yapan SWAT 4'ü andırıyor. SWAT 4'ün yeni nesil versiyonu diyebiliriz. Şu anda indiriyorum. Oyun Unreal Engine oyun motoru ile yapılmış.

Oyun hikaye tabanlı olmadığı için Türkçe yama yapmak bazıları için anlamsız olsa da, bazıları için anlamlı olacağı için bu oyuna Türkçe yama yapmak istiyorum fakat dil dosyaları hakkında pek bir bilgim yok. Acaba inceleme fırsatı olan birileri var mıdır?

Eğer dil dosyaları hakkında bilgi veren birileri olursa hemen çeviriye başlayıp, kısa bir süre içinde tamamlamayı düşünüyorum.
Screenshot_2.png

Quickbms ile açmaya çalışınca hata veriyor.
Var mı bilgisi olan ?
Screenshot_2.png

Var mı bilgisi olan ?

Son düzenleme:
Merhabalar,

Ready or not diye yeni bir FPS operasyon oyunu çıkmış. Şu anda kendileri erken erişimde. Oyun 5 Nisan 2005 tarihinde Valve tarafından çıkış yapan swat 4'ü andırıyor. Swat 4'ün yeni nesil versiyonu diyebiliriz. Şu anda indiriyorum. Oyun Unreal Engine oyun motoru ile yapılmış.

Oyun hikaye tabanlı olmadığı için Türkçe yama yapmak bazıları için anlamsız olsa da, bazıları için anlamlı olacağı için bu oyuna Türkçe yama yapmak istiyorum fakat dil dosyaları hakkında pek bir bilgim yok. Acaba inceleme fırsatı olan birileri var mıdır?

Eğer dil dosyaları hakkında bilgi veren birileri olursa hemen çeviriye başlayıp, kısa bir süre içinde tamamlamayı düşünüyorum.
Eki Görüntüle 1250935

Var mı bilgisi olan?
Screenshot_2.png

Var mı bilgisi olan?

Bende dil dosyası var tekrar import edebilecek misiniz pak dosyasına?

İndirme linki:

Uasset uexp dosyalarını umodel programı ile açmayı deneyebilirsiniz.

İndirme linki:

Uasset uexp dosyalarını umodel programı ile açmayı deneyebilirsiniz.
Tamamdır hocam. Dönüş yapacağım.
Tamamdır hocam. Dönüş yapacağım.
uexp dosyalarını açamadım hocam. game.locres 'i açtım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı