Ready or Not iade edilmeli mi?

• Konuyu başlatan R.G.B
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 626
Arkadaşlar tek oynuyorum. Daha 30 dakika anca oynadım ve sanki hafif sıkılıyormuş gibi hissediyorum. 85 liraya alacak daha iyi bir oyun bulamadım açıkçası. Sizce iade ediyim mi yoksa daha sonra değerlenir mi?

Tek oynuyorsan çok kötü oyun. Arkadaşlarla çok güzel oluyor. İade edin tek başınıza oynacaksanız.

Yapımcı ekibin dediğine göre büyük bir güncellemenin ardından fiyatta değişikliğe gidilecekmiş. Muhtemelen oyunun erken erişimden çıkıp 1.0 sürümünü alacağı güncellemeden söz ediyorlar. Yani, yapımcı ekibe güveniyorsan elde bulunması iyi olur çünkü işin sonunda kaliteli bir oyun çıkacağa benziyor. Ancak şu da var ki Steam mağazasında 12 ay kadar bir süre erken erişimde kalacağını düşündükleri bir yazı bulunsa da oyun mağazaya sürüleli 1 yılı geçti.

Yapımcı ekibin dediğine göre büyük bir güncellemenin ardından fiyatta değişikliğe gidilecekmiş. Muhtemelen oyunun erken erişimden çıkıp 1.0 sürümünü alacağı güncellemeden söz ediyorlar. Yani, yapımcı ekibe güveniyorsan elde bulunması iyi olur çünkü işin sonunda kaliteli bir oyun çıkacağa benziyor. Ancak şu da var ki Steam mağazasında 12 ay kadar bir süre erken erişimde kalacağını düşündükleri bir yazı bulunsa da oyun mağazaya sürüleli 1 yılı geçti.
Bu arada sistemin en düşük ayarlarda ancak 60-80 fps veriyor.

Aslında belleğin 16 GB olsaydı sadece Ready or Not değil, çoğu oyunu rahat oynardın. FPS 60'tan 120'ye fırlamazdı ama daha stabil oynardın. Sıfır bütçeyle en fazla yapabileceğin FSR açıp kalite modundan başlayarak test etmek.
Hocam iade edip prime almaya karar verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı