Ready or Not nasıl bir oyun?

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar YouTube'da pek aradığım gibi bir video bulamadım da oynayan deneyenler var mı? Fiyatı a değer mi o oyun?

Ben SWAT 4'ü çok severdim, onun daha iyi grafiğe ve oyun motoruna sahip hali. Onun dışında, bana aşırı zor geliyor. Botlar 3-4 vuruşta tek atıyor, sizin taramanız gerekiyor. Zorluk da seçemiyorsunuz.

Eğer böyle oyunların hayranıysanız, çok seversiniz. Buna benzer başka oyun yok SWAT 4 harici.

Oyun hata affetmiyor. Yani elinizi kolunuzu sallaya sallaya oynayamıyorsunuz. Ama güzel oyun.

Arkadaşlarımızla almıştık ama bizi pek sarmadı. Özel kuvvetler ajanı gibi bölgelere girdiğin bir oyun çok fazla oynamadım o yüzden net bir şey söyleyemem. Tarzı seviyorsanız beğenirsiniz belki oyun zordu hatırladığım bu.

Oyun zor bir oyun. Onun dışında tek başına oynayınca bir süre sonra sıkabiliyor. Bence arkadaşınız yoksa almanıza gerek yok çünkü hem çok zor hem de arkadaşsız hemen sıkılıveriyor insan.

Jackfrags YouTube kanalından oyunun oynanış videosunu izleyip değerlendirebilirsin.

Yayıncılar aralığı ile sosyal medyada reklamı iyi yapıldı, simülasyon tarzı oyun seviyorsan buyur al ama benim ilgimi çekmedi; 3-5 kere oynayıp sıkalacağımı biliyorum bu oyundan.

Ben SWAT 4'ü çok severdim, onun daha iyi grafiğe ve oyun motoruna sahip hali. Onun dışında, bana aşırı zor geliyor. Botlar 3-4 vuruşta tek atıyor, sizin taramanız gerekiyor. Zorluk da seçemiyorsunuz.

Eğer böyle oyunların hayranıysanız, çok seversiniz. Buna benzer başka oyun yok SWAT 4 harici.
Zero Hour var.

Oyun gayet güzel ama map sayısı biraz az ve ekibiniz olsa daha iyi olur. En azından 1 arkadaşınızla girin oyuna. Onun dışında çok dikkatli olmak gerekiyor CS gibi rushlarsanız anında ölürsünüz. Oyunun genel amacı polis olup baskın yapmak rehine kurtarmak vs. Bana göre fiyatını kesinlikle hak ediyor. Optimizasyonu biraz sıkıntılı yalnız.

Geri
Yukarı