Ready or Not resmi Türkçe dil desteği geldi

Oyunda oldukça fazla eksiklik olmasına rağmen eğlendiren bir yapısı var, arkadaşlarınızla çok daha fazla eğlenirsiniz. Zira şu anda "gerçekçi" savaş dinamiklerine sahip fazla yapım yok, karşılaştırabileceğimiz 2-3 oyun arasından oldukça zevli olduğunu düşünüyorum fakat şu anda indirimsiz 29 dolar(870TL) gibi bir fiyata denk geliyor ve kesinlikle bu parayı hak eden bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Sinnerclown bin kat daha iyi çeviri yapıyor, çevirinin tutarlılığı tartışılır, ama en azından eksik yapmıyorlar.

Vallahi çeviri konsunda yaptıkları dalga geçer gibi, bazı yerlere font bile koymamışlar ama artık alışmamız lazım diye düşünüyorum zira bu devirde Türkçe diye bir dil olduğunu hatırlayıp saçma sapan translate çevirileri yapmaları bile mucize.

Vallahi çeviri konsunda yaptıkları dalga geçer gibi, bazı yerlere font bile koymamışlar ama artık alışmamız lazım diye düşünüyorum zira bu devirde Türkçe diye bir dil olduğunu hatırlayıp saçma sapan translate çevirileri yapmaları bile mucize.

Hocam diğer dillerdede hatalar var sadece Türkçede değil ve bu hataları zamanla düzelteceklerini söylediler ben oyunun tüm bölümlerini bitirdim şimdi Türkçe geldi tekrar bitireceğim.

Geri
Yukarı