Ready or Not Türkçe yama silinmiyor

Tqcon

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GAİNWARD GTX 1650 İ510400F MSİ 510M A PRO XPG 3200 MHZ 16GB RAM 650W 80+ PSU ADATA LEGEND 710 512 GB M2 SSD
Ready or Not'a Türkçe yama indirdim ama arkadaşlarımla giremiyorum dosyları ne kadar doğrulasamda silemiyorum yamayı nasıl silebilirim silip yüklemem internetim yavaş 1 gün daha beklemek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ready or Not'a Türkçe yama indirdim ama arkadaşlarımla giremiyorum dosyları ne kadar doğrulasamda silemiyorum yamayı nasıl silebilirim silip yüklemem internetim yavaş 1 gün daha beklemek istemiyorum.
  • Eğer yamayı kurmadan önce oyunun orijinal dosyalarını yedeklediyseniz bu yedekleri yama dosyalarıyla değiştirin.
  • Yama yüklenmemiş oyunun dosyalarını alıp yama dosyaları ile değiştirin.
  • Oyunun onarım yazılımı var ise onarım yazılımını çalıştırın. Bu yazılıma Denetim Masası → Program Ekle veya Kaldır'dan ulaşabilirsiniz.Eğer bunlarda olmuyorsa oyunu yeniden yüklemelisiniz.Birde bende de oyun var ama oynayacak arkadaşım yok sizinle oynayabilirmiyim ?

• Eğer yamayı kurmadan önce oyunun orijinal dosyalarını yedeklediyseniz bu yedekleri yama dosyalarıyla değiştirin.
  • Yama yüklenmemiş oyunun dosyalarını alıp yama dosyaları ile değiştirin.
  • Oyunun onarım yazılımı var ise onarım yazılımını çalıştırın. Bu yazılıma Denetim Masası → Program Ekle veya Kaldır'dan ulaşabilirsiniz. Eğer bunlarda olmuyorsa oyunu yeniden yüklemelisiniz. Bir de bende de oyun var ama oynayacak arkadaşım yok sizinle oynayabilir miyim?

Benimile oynayabilirsin (Discord: tqcon)

Yeni konular

Geri
Yukarı