Ready or Not geliştirme ve güncellemeler

pilotds

Centipat
Daha fazla  
Oyunu 2 gün önce satın aldım vb. kendisinde Türkçe dil desteği bulundurmamakta fakat Türkçe yama yükledim diye ban yer miyim? İkincisi oyundaki DLC oyundan pahalı ve birkaç harita kapalı bu DLC alıncamı bu harita ve diğer şeyler açılacak.
Ve galiba oyun erken erişimden çıktığında fiyatı yükselecekmiş?

Ban yiyeceğini düşünmüyorum çünkü oyunun mods kısmında da Türkçe yama gözüküyor tabii oradan kaldırdım nexus moda ekledim demiş yapan kiş ifakat eğer ban yeme durumu olsaydı mod menüsüne koymazlardı diye düşünüyorum ama gene de temkinli olmakta fayda var az para değil 99 TL. Ve evet erken erişim 18 Aralıkta bitiyor oyunun fiyatı 39 dolardan 59 dolara çıkacağı düşünüşüyormuş eğer çıktığında eski dolar kuru olarak hesaplanırsa hani 2'den 10 fırlamıştı ya Steam dolar kuru 2 de kalırsa 120 150 lira falan olur tahminimce ama eğer Ready or Not içinde dolar kuru 10a fırlarsa 600 TL olacak demek oluyor ama muhtemelen böyle olmaz tam sürümde inanılmaz içerik getirmezlerse. Hocam 3. soruyu tam bilmiyorum DLC'nin oyundan pahalı olması bence de çok saçma ama muhtemelen olmayan haritalar alınca açılıyordur ama oyunun ana menüsünde modlarda daha başka haritalar var diye gördüm hiç denemedim ama bakmayı deneyebilirsin. Esenkal. İyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı