Ready or Not vs eş değer oyunlar

RiskyZone

Kilopat
Ready or Not oyunu 32 dolardan satıldığı için fiyatının epey artacağını düşündüm almayı düşünüyorum. Realistik olması ilgimi çok çekiyor. Sizce öğrenmesi zor mu veya birkaç saate sıkılır mıyım? Eğer tavsiye etmiyorsanız aynı fiyata yakın ne önerirsiniz?

Ready or Not yapımcıları indirimlerden sonra zam geleceğinin duyurusunu yapmıştı zaten hocam. Bu fiyattan almak için son şans yani. Ekibin varsa alınabilir fakat bence ekibin yoksa bile alınır. En kötü birilerini bulup oynayabilirsiniz. Ek olarak iade etmek isterseniz 12.30 TL fiyatıyla muadili Zero Hour var. O da Erken Erişimde şuan. Çıktıktan sonra fiyatının artacağını düşünüyorum. Değerlendirebilir.

Ready or Not oyunu 32 dolardan satıldığı için fiyatının epey artacağını düşündüm almayı düşünüyorum. Realistik olması ilgimi çok çekiyor. Sizce öğrenmesi zor mu veya birkaç saate sıkılır mıyım? Eğer tavsiye etmiyorsanız aynı fiyata yakın ne önerirsiniz?

Arkadaşın yoksa gram zevk alamazsın.

Öğrenilecek pek bir şey yok hocam. İki üç tane ekipman ile oynanıyor zaten oyun. Arkadaşınız yoksa sıkıcı olabilir ama oyunu modlayarak tek başınıza da oynayabilirsiniz.

Arkadaşım yok. Belki Discorddan vs bulurum diye düşünmüştüm. Bu oyunla eş değer ve kesinlikle oynanır dediğiniz neler var? 100 TL civarından fazla veremem şuan. En iyi oyunlarım aşağıdaki gibi.

Dosya Ekleri

• 1689184997023.png
    1689184997023.png
    95 KB · Görüntüleme: 23
  • 1689185020262.png
    1689185020262.png
    101 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı