Ready or Not vs TLOS

wtaygr

Centipat
Daha fazla  
Dostlar merhaba, LoL, Crysis, Far Cry gibi oyunları cok seviyorum ve hangi oyunu yuklemeliyim çok kararsızım. Sistemim GTX 1660 Super, i7 4. nesil, 16 GB RAM, The Last of Us Part 1 sistem gereksinimlerine baktığım zaman sadece düşük ayarlarda oynayabiliyorum. Sizce oynanır mı zevk verir mi başka oyunlara bakmalı mıyım?

Dostlar merhaba, LoL, Crysis, Far Cry gibi oyunları cok seviyorum ve hangi oyunu yuklemeliyim çok kararsızım. Sistemim GTX 1660 Super, i7 4. nesil, 16 GB RAM, The Last of Us Part 1 sistem gereksinimlerine baktığım zaman sadece düşük ayarlarda oynayabiliyorum. Sizce oynanır mı zevk verir mi başka oyunlara bakmalı mıyım?

Ben, TLOU'ın yüksek ayarlarda oynanması gerektiğini düşünüyorum. Düşük ayarlarda oynayabilirsin ancak normalde alacağın zevki düşürür mü, bilemem. Ancak şunu diyebilirim. Eğer Steam üzerinden alacaksan ben kaçırma derim. Malum, Steam'da dolara geçiş yapacağız. Bir daha alma şansın olmayabilir.

Ready or Not güzel oyun ancak çok sürekliliğe düşüyorsun. Bir süreden sonra sıkılıyorsun.

Hala almadıysan item satış üzerinden TLOU daha ucuza geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı