Zero Hour vs Ready or Not

Samet_29

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşımla bir sürü FPS oyunu denedik ve artık sıkıldığımız için bir şeyler ararken Ready or Not'ı deneyelim dedik. Alacağımız sırada ben Zero hour diye bir oyun buldum ve ona bakarken oynanış ve grafik bakımından hoş göründü gözüme, Ready or Not ile aralarındaki 80 TL'lik fiyat farkına anlam veremedim. Başta isim yapmışlığı ve yılların verdiği bir popülerlik olabileceğini düşündük ama aklımıza takıldı. Çok fazla da araştırma yapmadan buraya yazalım dedik. Uzun lafın kısası neden Ready or Not Zero Hour'dan pahalı ve aralarındaki farklar vs. nelerdir?

Biri 20 lira biri 80 lira işte hangisi güzelse onu alacağım. Arada kaldım. Biri bana açıklasa şunları da ne alacağıma karar verebilsem.

Birkaç saat Zero hour oynadım Zero hourdaki 5 vs 5 modlar güzeldi onun haricinde Co-op modu var ama kaç kişiyle giriliyor bilmiyorum ama Online tarafı eğlenceli ben zevk almıştım kapı açma biraz gıcık edebilir sadece.

Olmadı her ikisini de alırım ya.

Size kalmış ikisi de pişman etmez Zero hour oynayacaksınız Online'de yanınızda mutlaka gece görüş olsun karşı takım elektriği kestiginde çok sıkıntı yaşarsınız.

Olmadı her ikisini de alırım ya.

Hocam oyunu oynayan adam pek kalmamıs Online maç bulmuyor.

Son düzenleme:
Size kalmış ikisi de pişman etmez Zero hour oynayacaksınız Online'de yanınızda mutlaka gece görüş olsun karşı takım elektriği kestiginde çok sıkıntı yaşarsınız.

Hocam oyunu oynayan adam pek kalmamıs Online maç bulmuyor.

Zero hour için mi maç bulmuyor Ready or Not için mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı