Ready or Not yeni başlayacaklar için öneriler

Dostum botları kapatamıyorsun ama farenin tekerleğine bas ve boş bir yere 1'e tıkla ve botlara emir ver, orada bekliyorlar.

Tek başıma çok keyif alıyorum. Özellikle ev baskınlarında ve hastane görevinde... Zaten hayalim ökk olduğu için bu oyun bana çok zevk veriyor. Online'ya da arkadaşlarla girmenizi önermiyorum çünkü çoğu kişi oyunu hocamın dediği gibi CS atar gibi oynuyor ve hakkını vermiyorlar. Ağır ağır, ses kasarak ilerlemek gerek, acayip dikkat gerektiren bir yapısı var...

Ben post Office cok seviyorum ilk kısımlar dar sonradan genişliyor ve harita bulmaca gibi cok garip yerleri var.

Ben post Office cok seviyorum ilk kısımlar dar sonradan genişliyor ve harita bulmaca gibi cok garip yerleri var.
Aynı şekilde bende öyle. Birde bir tane map vardı aynı map'te 3 tane ayrı ev var. Görevimiz crystal meth package Falan bunları bulmaktı. O görev güzeldi ama çok karanlık ve zor. Hele cardealership map'inde çok zorlanmıştım.

Aynı şekilde bende öyle. Bir de bir tane map vardı aynı Map'te 3 tane ayrı ev var. Görevimiz Crystal meth package falan bunları bulmaktı. O görev güzeldi ama çok karanlık ve zor. Hele cardealership Map'inde çok zorlanmıştım.

Car mapi iki katlı olduğu icin sürekli korku halindesin muazzam bir deneyim.

Aynı şekilde bende öyle. Birde bir tane map vardı aynı map'te 3 tane ayrı ev var. Görevimiz crystal meth package Falan bunları bulmaktı. O görev güzeldi ama çok karanlık ve zor. Hele cardealership map'inde çok zorlanmıştım.

Evet, karanlık bölümlerde gece görüşü takabilirsiniz. El fenerinin ışığını fark ediyorlar.

Car mapi iki katlı olduğu icin sürekli korku halindedin muazzam bir deneyim.
Oyunun yapay zekası sağ olsun herhangi bir yerde bir anda bir adam fırlayıp duvar arkası veya karşıdan tarayabiliyor. Arka kısımdan girmek daha mantıklı o map'te. Bu arada istiyorsanız 2 kişi müsait olduğumuz zamanlarda girebiliriz. İkimizin de oynama amacı aynı sonuçta CS gibi olmaz 😅

Oyunun yapay zekası sağ olsun herhangi bir yerde bir anda bir adam fırlayıp duvar arkası veya karşıdan tarayabiliyor. Arka kısımdan girmek daha mantıklı o Map'te. Bu arada istiyorsanız 2 kişi müsait olduğumuz zamanlarda girebiliriz. İkimizin de oynama amacı aynı sonuçta CS gibi olmaz 😅

Hocam lise son sınıfım bir gelebilirim derim sonra gelemem falan ayıp ederim şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı