Real Madrid şampiyon!

Bu açıklamadan sonra mağarana dönebilirsiniz hocam, kesinlikle Real Madrid şansla aldı. Finalden bahsetmiyorum ama önceki maçlara şans demek futbola hakarettir.
Şansla aldı diyorsunuz ya. Şans yok değil ancak hakkıyla kazandı bence. Kaleci öyle kurtarışlar yapmasa zaten fark yemişti.

Size göre zevkli değil ama bana göre zevkli, aklı olan birinin bu maçın sonunda zevk alacağına eminim.
@One Face alem neyini beğenemediniz hocam?
Aklı olan biri kapalı defans ve tek gollü maçtan zevk alacak öyle mi? Bu maç güzelse city liverpool maçını tanımlayamayız bile. Alt lig maçlarını izlemeye dön.

Bir de fotoğrafında ronaldo var. Ayda 1 saat futbol takip edip onda da gidip premier league izlesen böyle konuşmazsın zaten. TV'deki beleş maçlardan devam et.

Aynen bir tarafın 30 bir tarafın 4 şutu var inanılmaz zevkli maçtı. Bu futbol cahilliği değil körlük direkt.

Peki, gereksiz tartışmayacağım.

Aynen bir tarafın 30 bir tarafın 4 şutu var inanılmaz zevkli maçtı. Bu futbol cahilliği değil körlük direkt.

Golü atan Real Madrid oldu ona bakarsak, 30 şutu da şansa aldı dediğiniz Real Madrid'in kalecisi kurtardı.

Real Madrid ilk 40 dakika Galatasaray taktiği yaptı resmen dinlendiler öylesine takıldılar sadece. Üstüne Fatih terim yorumcuydu bir gülme tuttu beni valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…