Real TV oyun modu

PS Pro alacağım fakat evimde Regal 49R702U modeli var 4K bir televizyon ama oyun modunu goremedim.
Oyun modu gereksiz bir seçenek. Onun yerine bütün ses teknolojilerini ve HDR gibi canlı renk ayarları yapın. HDMI girişindeyken Ekran oranını 16:9 yerine Full seçeneğini seçin. (Tabii sinyal geldiğinde Full seçeneği ayarlanır)

Oyun modu gereksiz bir seçenek. Onun yerine bütün ses teknolojilerini ve HDR gibi canlı renk ayarları yapın. HDMI girişindeyken Ekran oranını 16:9 yerine Full seçeneğini seçin.
Tesekkurler.Görüntü input lag filan olma ihtimali yok değil mi?2100tl civarında almıştım ucuz olunca problem çıkarır mı diye düşündüm.Konsol konusunda yabancıyim da.

Tesekkurler.Görüntü input lag filan olma ihtimali yok değil mi?2100tl civarında almıştım ucuz olunca problem çıkarır mı diye düşündüm.Konsol konusunda yalancıyim da.
Hayır. Ben Vestel kullanıyorum, hiçbir zaman lag olmadı. Zaten Regal, Vestel, Finlux, Seg, HI-LEVEL ve Telefunken Zorlu Holding markaları.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı