Realme 10 için 11 bin TL verilir mi?

ProfMaster

Centipat
Abimin telefonu bozulmuştu ve bugün telefon almaya gitti. Vatan Bilgisayar'a gitmiş ve Fibabanka kredisiyle 12 taksitle 11000 TL'ye Realme 10 almış. Oradaki çalışanlar da telefonu övmüş. Ödeme bir ay sonra başlıyormuş. Sıkıntı şu ki telefon başka yerlerde 8500 TL civarına satılıyor. Taksitli telefon almak zorunda olduğumuz için bunu tercih etmiş ama bana bu fiyat bandı için pahalı geldi. Ne düşünüyorsunuz? Başka hangi telefon tercih edilebilirdi?

Güncellik açısından A34 daha mantıklı olur.
A54 deseniz neyse ama A34 gibi bir modelle sırf eski diye iPhone 11 Pro ayarındaki bir cihazı karşılaştıramazsınız. Güncelleme desteği dışında S20 FE'nin ezici bir üstünlüğü var, kaldı ki güncelleme desteğinin kesilmesi, iOS'a göre neredeyse hiçbir sorun teşkil etmiyor. Hala Android 6.0 bile hemen hemen bütün yazılımlara destek veriyor.

A54 deseniz neyse ama A34 gibi bir modelle sırf eski diye iPhone 11 Pro ayarındaki bir cihazı karşılaştıramazsınız. Güncelleme desteği dışında S20 FE'nin ezici bir üstünlüğü var, kaldı ki güncelleme desteğinin kesilmesi, IOS'a göre neredeyse hiçbir sorun teşkil etmiyor. Hala Android 6.0 bile hemen hemen bütün yazılımlara destek veriyor.

Bende güncellik açısından dedim zaten. Çoğu kullanıcı sistem güncellemelerini önemsediği için dedim. A54 demedim, fiyat sınırını aşıyor çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
A34'ün taksitli fiyatı 14 bin TL'ye geliyormuş Vatan Bilgisayar'da. Benim sormak istediğim 8-9 bin TL fiyat bandında daha iyi bir telefon alınıp alınamayacağı. Örneğin Samsung A24 var onun da taksitli fiyatı Realme 10 ile aynı. Samsung A24 daha mı iyi bir tercih olurdu?

A34'ün taksitli fiyatı 14 bin TL'ye geliyormuş Vatan Bilgisayar'da. Benim sormak istediğim 8-9 bin TL fiyat bandında daha iyi bir telefon alınıp alınamayacağı. Örneğin Samsung A24 var onun da taksitli fiyatı Realme 10 ile aynı. Samsung A24 daha mı iyi bir tercih olurdu?
Realme 10, Galaxy A24'ten daha iyi bir model. İkisinden birisini tercih edecekseniz Realme 10 tercih edin ancak stok kamerayı kullanmayın, LMC Cam kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı