Realme 10 pişmanlığı

Taner A

Centipat
MediaMarkt'ta telefon bakıyordum. Bütçeme göre Note 12 Pro vardı. Adam dedi ki Realme 10 var ona göre daha iyi ve daha ucuz cart curt. Aldım telefonu. 4K video çekmiyor, kamerası tırt, güç tuşu çok dandik, parmak izi kolay okumuyor. Redmi Note 8 Pro'dan buna geçmek attan inip eşeğe binmek gibi oldu, pişmanım.

Bilmediğiniz markaları satın almayın!

Telefon akıcı işlemcisi falan iyi ama kullanım rahatlığı yok, arayüz olarak simgeleri vb. şeyler farklı geldi.

Benim 2 bin TL'ye yıllar önce aldığım telefon nasıl daha iyi olabiliyor anlamıyorum.

Note 12 Pro kadar işlemcisi çöp bir telefon yok, her türlü pişman olacakmışsın zaten.

Sizce MIUI mi daha başarılıydı, Realme UI mi?

MIUI en önemli kriterlerden biri olan optimizasyon konusunda aşırı geri kalıyor. Telefon ağırlaşıyor. Realme UI'nin daha hafif olduğunu fark etmiştir herhalde.

Hocam sende direk atlamışsın sazan gibi. Bana bir bütçe belirterek laptop modeli ile geldin bende sana Monster al o daha iyi dedim sende koşup Monster aldın. Halbuki araştırsan Monster'in çöp olduğunu öğrenirdin. O misal yani. Neyse geçmiş olsun.

Realme 5 Pro kullandım, şu anda da annem kullanıyor. Memnunuz. İlginç.

Kasma donma vesaire yok telefonda fakat kamerası 1080p video çekebiliyor maksimum ve kalitesiz. Malzeme kaliteside berbat.

Hocam sende direk atlamışsın sazan gibi. Bana bir bütçe belirterek laptop modeli ile geldin bende sana Monster al o daha iyi dedim sende koşup Monster aldın. Halbuki araştırsan Monster'in çöp olduğunu öğrenirdin. O misal yani. Neyse geçmiş olsun.

Kapanış saatine denk geldi babamın telefonu bozulduğu için biraz aceleye geldi dediğin gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı