Realme 10 vs A24

Joell

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar yarın vergi indiriminden telefon alacağım. Şu an Realme 7 kullanıyorum.
Gönül ister Honor X9a ancak HB de kasım indirimleri başladı ve maalesef indirime girmedi.
A24 veya Realme 10 düşünüyorum. Sizce hangisi?

Samsung'un indirimi ile vergi indirimi birleştirilebiliyorsa M34 alabilirsin olmazsa A24.

M34 > GM 24 Pro > A24...
GM bulaşmak istemiyorum. Gm21 pro yakınım kullanıyor çok problem yaşadı. Doğru düzgün güncelleme almıyor. Arayüz çok kötü geliyor. Günlük işler için kullanacağım. Önemli olan güncelleme desteği ve arayüz. Realme arayüzünü çok beğeniyorum ancak değişiklik istiyorum artık.

GM bulaşmak istemiyorum. GM21 Pro yakınım kullanıyor çok problem yaşadı. Doğru düzgün güncelleme almıyor. Arayüz çok kötü geliyor. Günlük işler için kullanacağım. Önemli olan güncelleme desteği ve arayüz. Realme arayüzünü çok beğeniyorum ancak değişiklik istiyorum artık.

Panel olarak GM daha iyi, ancak tabii ki gelip burada size karşı GM'yi savunmayacağım. O halde önceliğiniz M34, olmazsa A24 olsun.

BBK'nın cihazlarını pek tavsiye etmiyorum.

Panel olarak GM daha iyi, ancak tabii ki gelip burada size karşı GM'yi savunmayacağım. O halde önceliğiniz M34, olmazsa A24 olsun.

BBK'nın cihazlarını pek tavsiye etmiyorum.

Şu an Realme 7 cihazımdan çok memnunum. Sizce gerçekten A24 geçmeye değer mi?
Olabilirse M34 kesinlikle değer ancak A24 kafamı karıştırdı.

Vergisiz cihazlarla arasında performans olarak bi' fark olmaz (M34 hariç). Sadece ekran kısmında gelişme yaşarsınız.
Teşekkürler

Vergisiz cihazlarla arasında performans olarak bi' fark olmaz (M34 hariç). Sadece ekran kısmında gelişme yaşarsınız.
Hocam kusura bakmayın bir soru daha soracağım. Baktığımızda realme 10 modelinin a24 den çok farkı yok. Hatta şarj vb. Anlamında daha iyi. Önermeme veya a24 al deme sebebiniz nedir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı