Realme 6 nasıldır?

Mor Fasulye

Hectopat
Yer
Ankara
Arkadaşlar merhaba Realme 6 bildiğiniz kadarıyla Mediatek G90T işlemcisiyle beraber geliyor mediatek işlemcilerde ısınma sorunu olduğunu duymuştum bu doğru mu? Yani telefon çok ısınır mı? Ayrıca Realme 7 ne zamana ülkemizde çıkar ve sizce beklenir mi?
Arkadaşlar bir de oyun performansı benim için çok önemli değil yani Pubg falan oynamam telefonda sadece böyle basit küçük oyunları oynarım o kadar o yüzden M31'i de almayı düşünüyorum Sizce hangisini yapayım?

Son düzenleme:
İşlemci biraz sıkıntılı. Örneğin Netflix’i şuan için standart çözünürlükte izleyebilirsin. Yurtdışında bunun için güncelleme yayınlanmış Türkiye’ye de verirler mi bilemiyorum.

İşlemciyi göz önünde bulundurarak tercih yapmanı tavsiye ederim.

İşlemci biraz sıkıntılı. Örneğin Netflix’i şuan için standart çözünürlükte izleyebilirsin. Yurtdışında bunun için güncelleme yayınlanmış Türkiye’ye de verirler mi bilemiyorum.

Telefondan Netflix falan izlemem ya benim için önemli olan ekran, kamera ve arayüzde akıcılık M31'de Super Amoled varken bence onu tercih etmeliyim.

İşlemci biraz sıkıntılı. Örneğin Netflix’i şu an için standart çözünürlükte izleyebilirsin. Yurtdışında bunun için güncelleme yayınlanmış Türkiye’ye de verirler mi bilemiyorum.

Bende Realme 6 alacağım. Netflix 1080P veya 4K sorun yaratır mı? PUBG 60 FPS veriyor 3 4 saat oynayınca aşırı ama aşırı ısınır mı? Bataryası problemim yok bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

Bende Realme 6 alacağım. Netflix 1080P veya 4K sorun yaratır mı? PUBG 60 FPS veriyor 3 4 saat oynayınca aşırı ama aşırı ısınır mı? Bataryası problemim yok bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?
Ekranı 4K olmadığından dolayı 4K içerik izlesen de hissetmezsin.

Netflix için güncelleme vereceklerini düşünüyorum, diğer özelliklerini de göz önünde bulundurursak tercih edilebilir bir model. Alternatiflere de bakılmalı.

@Mor Fasulye

Ağır oyunlar+kamera diyorsan Note 8 Pro, küçük oyunlar+süper kamera diyorsan gözünü kırpmadan M31 al. 6000 mAh bataryasıyla da süper olur. Yanlış bilmiyorsam kablosuz kulaklık+2 ay YouTube Premium hediye. Link:

Geri
Yukarı