Realme 6 Pro alınır mı?

Sqysm0k3

Centipat
Merhaba, yeni bir telefon almak için uzun süredir telefonlar hakkında araştırma yapıyorum. Realm'e 6 Pro almayı düşünüyorum. Aslında benim için telefonun kamerası yanda olsun, oyun oynarken kasma ve ısınma problemi olmasın, bataryası iyi dayansın yeter. Bu özelliklerin hepsi Realme 6 Pro'da var ve gayet şık. Fazla bilindik bir marka değil bir de yurt dışı alabiliriz. IMEI yaptırabilir miyiz? Ekran kırıldığında masrafı ne olur? Bu özellikleri karşılayan başka almamı önereceğiniz ve karşılaşılan problemleriniz varsa yazarsanız sevinirim. Buraya kadar okuduysan teşekkürler, düşüncelerini benimle paylaşmayı unutma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için daha iyi bir telefon var bu bütçe aralığında o da Nova 5T. Realme 6 Pro modelinin batarya performansı iyi. Kamerası da güzel. Nova 5T ve Mi 10 Lite modellerine bak.
Teşşekürler yazın için ,vallaha 5 saatdir cevap bekliyodum. Adamsın, evet nova 5 t den haberim var. Fakat babam yurtdışındaki arkadaşına çok fazla telefon sorduğu için onu sormaya utandı. Fiyatları bildirirken onu da arada sorarız. Mi 10 lite pek hoşuma gitmedi (görünüş açısından).Huawei nin google servis sorunu yok diye biliyorum ama yine de soruyum bir sorun çıkarmı googleden. bir de bu söylediğin telefonların çin fiyatlarını yazarsan çok mutlu olurum.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro bakmanı tavsiye ederim. bataryası beni 3 gün götürüyor. oyun oynarsan muhtemelen 1 gün gider. Realme 6 Pro ile Redmi Note 9 Pro ikisininde grafik işlemcisi ve işlemcisi aynı Redmi'nin bataryası biraz daha fazla ama illa oyun oynayacağım diyorsan Realme 6 Pro al çünkü ekran yenileme hızı 90Hz ve 8 Gb Ram. Nova 5T olsun Redmi Note 9 Pro olsun Realme 6 Pro'nun ekran yenileme hızına yetişemez.

Son düzenleme:
Mağazadan Google servislerini indiremezsin telefon da Google Play yok, APK olarak onu ve türevlerini kurman gerekecek. Aliexpress sitesine bak fiyatlar için.
Telefonu mağazadan aldığımda google servisleri yok mu demek istemiştim. Neyse cevabımı aldım, olmuyormuş. İnternetten apk olarak indirilebiliyorsa basitmiş. Teşekkürler

Xiaomi Redmi Note 9 Pro bakmanı tavsiye ederim. bataryası beni 3 gün götürüyor. oyun oynarsan muhtemelen 1 gün gider. Realme 6 Pro ile Redmi Note 9 Pro ikisininde grafik işlemcisi ve işlemcisi aynı Redmi'nin bataryası biraz daha fazla ama illa oyun oynayacağım diyorsan Realme 6 Pro al çünkü ekran yenileme hızı 90Hz ve 8 Gb Ram. Nova 5T olsun Redmi Note 9 Pro olsun Realme 6 Pro'nun ekran yenileme hızına yetişemez.
Redmi ile arasında fazla bir fark yok zaten o farkı da hızlı şarjla kapatır .Realme nin yada huawei nin kamera şeklini beğeniyorum. Evet oyun oynayacağım , yazın için teşekkürler.
Mağazadan aldığında da aynı şey geçerli, APK olarak indirmen lazım.
Tamam, o zaman basit. Yurtdışı alacağız derken babamın Çin de arkadaşı var o , mağazadan alıp Türkiye ye gelecek olan bir arkadaşına verecek. Yani mağazadan alınacak. Tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı