Realme 6i vs. Redmi Note 8

Bütçe
2300

furkiff77

Hectopat
Merhaba, telefon almak için araştırmam devam ediyor. Biliyoruz ki Mediatek markası işlemci konusunda sıkıntılı deniyor. Qualcomm, biliyoruz ki en iyi işlemciler üreten markalardan. 2'si arasında Realme 6i modelini seçsemde, Mediatek işlemci olduğundan geri adım atıyorum. Sizce bunların arasından en mantıklısı nedir?

Merhaba, telefon almak için araştırmam devam ediyor. Biliyoruz ki mediatek markası işlemci konusunda sıkıntılı deniyor. Qualcomm, biliyoruz ki en iyi işlemciler üreten markalardan. 2'si arasında Realme 6I modelini seçsemde, mediatek işlemci olduğundan geri adım atıyorum. Sizce bunların arasından en mantıklısı nedir?

Mediatek işlemcilerin en büyük sorunu çok fazla ısınmaları ama Realme markası yazılımı sayesinde sanki sp bir işlemci kullanıyormuşsunuz gibi hissettiriyor ama yene de sıkıntılı.
Bütçe 2300 ise M.21 öneririm.
Tcl 10l -Plus da olur.
Ancak düşündüğünüz gibi değil yani evet mediatek çok sıkıntılı ama Realme markası o sıkıntıyı yarı yarıya kapatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arada 1 derece fark var yok.

Ülkemizde MediaTek Helio G95 kullanan tek telefon Realme 7, herhangi bir MediaTek işlemcide sorun yaşamış olmanız Realme 7'de de sorun yaşanacağı anlamına gelmiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı