Realme 7 Pro vs Oppo Reno 4 vs Poco X3 NFC

Bütçe
3500

ffshinji

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba tekrardan. Arkadaşlar konu açmıştım, bu forum işlerinde acemi olduğundan nasıl kapanıyor vs. bilmediğimden yeni açayım bari dedim.
Biz 3000 TL bazında bir karar vermiştik POCO X3 NFC alacağız diye.
Hala da fikrim orada ama bazı gelişmeler oldu.

Şöyle önemli bir güncelleme gelişti. 3000 TL'den fiyat 3500'a çıktı.
POCO alacaktım fakat şimdi fiyat 3500 olduğu için Realme 7 ve Oppo reno 4 de aklıma girdi.
Ben çok fazla oyun oynayan birisi değilim, Oppo'da 8 GB RAM varmış, AMOLED varmış ama benim için daha üst katmanda değerlendireceğim, konu kamerası olabilir.
Kararsız kaldım, yine tavsiyelerinize ihtiyacım var. Realme 7 Pro, Oppo Reno 4 ve POCO X3 NFC arasında kararsızım. Biraz bakındım, yine POCO'nun kamerası iyi gibi geldi, tabii çok anlamıyorum ama sizce hangisini alayım?

Oppo'nun malzemesi plastik bana pek sağlamlık hissi vermemişti. Realme öneririm.

Xiaomi cihazları yazılımından dolayı tercih etmeyin. Hızlı şarj, Super AMOLED, stereo hoparlör, batarya önemliyse Realme 7 Pro ama kamera olarak memnun etmeyebilir. Ağır ve kaba olması sorun olmazsa batarya ve kamera olarak iyi olan Samsung Galaxy M51'e bakabilirsiniz, ağır ve kaba olması sorun olursa Oppo Reno 4 alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı