Realme 7 Pro vs POCO X3 NFC

Bütçe
3500-3600

Pachme

Kilopat
Selamlar.
Yeni bir telefon almak istiyorum ve çok arada kaldım. Genellikle video, film izlerim ve sosyal medyada dolaşırım. Neredeyse hiç oyun oynamam. Hangi telefonu önerirsiniz?

Ben Realme 7 Pro tavsiye ederim, 65W hızlı şarj desteği sayesinde 35 dakika tam şarj olması, Super AMOLED ekranı ve stereo hoparlörü ile memnun edecektir. Batarya olarak da çok başarılı bir cihaz, kamera olaraksa Oppo Reno 4, Samsung Galaxy M51, Samsung Galaxy A52 gibi modellere yönelmek çok daha doğru olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Realme 7 Pro tavsiye ederim, 65W hızlı şarj desteği sayesinde 35 dakika tam şarj olması, super AMOLED ekranı ve stereo hoparlörü ile memnun edecektir. Batarya olarak da çok başarılı bir cihaz, kamera olaraksa Oppo reno 4, Samsung Galaxy M51, Samsung Galaxy A52 gibi modellere yönelmek çok daha doğru olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz kullaniyor musunuz acaba? Kamera benim için önemli değil çok fotoğraf çekilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı