Realme 7 sipariş iptal edilmeli mi?

Bluedad

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Babam için yakın zamanda Realme 7 siparişi verdim. Ancak daha sonra ekranında dokunmatik problemleri olduğunu duydum. Sizce verdiğim siparişi iptal etmeli miyim? Henüz ürün kargoya verilmedi. Açıkçası ürün problemli gelirse de garantiyle uğraşmak istemiyorum.

Son gelen güncellemeyi 2 gün önce kardeşimin telefonuna, bugün kendi telefonuma yaptım. Kardeşimin telefonunda şu ana kadar dokunmatik sorunu görmedik, benim telefonu da takip ediyorum. Zaten güncelleme öncesinde de pek sık olmuyordu. Sorunla karşılaşırsam bilgilendiririm.

Ayrıca güncelleme notlarında da şu şekilde bir yazı vardı:
"Dokunmatik algoritmasında düzenlemeler." (hatırladığım kadarıyla yazdım)

Son gelen güncellemeyi 2 gün önce kardeşimin telefonuna, bugün kendi telefonuma yaptım. Kardeşimin telefonunda şu ana kadar dokunmatik sorunu görmedik, benim telefonu da takip ediyorum. Zaten güncelleme öncesinde de pek sık olmuyordu. Sorunla karşılaşırsam bilgilendiririm.

Ayrıca güncelleme notlarında da şu şekilde bir yazı vardı:
"Dokunmatik algoritmasında düzenlemeler." (Hatırladığım kadarıyla yazdım)

Hocam bende almayı düşünüyorum eğer güncellemeyle düzelmezse belirtirseniz sevinirim.

Siparişimiz geldi. Kurulumu yaptım. Ben herhangi bir dokunmatik problemi hissetmedim. Babam aşırı memnun telefondan. Ben bile iPhone 6’yı kenara atıp aynısından almak istedim. Şarjı çok çok iyi. Hem uzun süre dayanıyor hem de çok hızlı şarj oluyor. Tavsiye ederim düşünen varsa.

Geri
Yukarı