Realme 8 alınır mı?

Bütçe
7000
Selam arkadaşlar, 1 aydir karar veremedim ama almayi düşünüyorum artik. Realme 8 fiyati performans açisindan iyi mi sizce?
Redmi almak istemiyorum soguk geliyor biraz bana. Aslinda Samsung almak istiyordum fakat Realme 8 bütçesindeki Samsung telefonlarin da AMOLED ekrani yok. Kamera önemli değil zaten. Çok oyun oynamam.
Şu an kullandiğim 8 GB dahili depolama alani olan telefondan kurtulacağim sonunda.😄

Diğer sorum ise, dükkanlarda fiyat daha pahali. İnternetten almayi düşünüyorum.
Buradan alacağim fakat renk gümüş 7295 TL, siyah 7790 TL arasindaki tek fark renk mi? Yoksa başka bir şey var mi acaba?

Alınır 3 yıl kullanılır.

Eki Görüntüle 1648213
hocam işlemci hizi realme 8'in daha iyi gözüküyor. Kamerasi kötüymüş redmi 10 pro'ya göre..Eki Görüntüle 1648215Biraz inceleyim dedimEki Görüntüle 1648216Realme 8'in ram hizi daha iyi gözüküyor.
Bilemedim artik redmi soguk geliyor bana. Hem üstte attiğim linktekilerin tek farki renkse ucuz olan rengi alacağim. Bütçem 7k nin yine üstüne çıkmış olcağim yine zamlandi her şey...
Redmi Note 10 Pro'nun işlemcisi ve kamerası daha iyi.

Alabilirseniz 10 Pro alın.

Yazılım olarak biraz fark var tabii, ama Realme’nin arayüzüde o kadar iyi değil. Kendi seçimi artık. Ha genel kalite olarakta Redmi Note 10 Pro daha iyi, bunu bilsin.
Redmi hiç kullanmadım ama arayüzü bir süre sonra kasıyor diyorlar, kendi galeri uygulamalarında falan reklamlar çıkıyormuş. Redmi Note 11 alacakken son anda Realme 8 aldım, doğru bir karar vermişim sanırım :D

Redmi hiç kullanmadım ama arayüzü bir süre sonra kasıyor diyorlar, kendi galeri uygulamalarında falan reklamlar çıkıyormuş. Redmi Note 11 alacakken son anda Realme 8 aldım, doğru bir karar vermişim sanırım :D

1 yıl boyunca POCO X3 kullandım, arayüzünde kasma falan olmuyordu. Reklam konusu doğru.

Selam arkadaşlar, 1 aydir karar veremedim ama almayi düşünüyorum artik. Realme 8 fiyati performans açisindan iyi mi sizce?
Redmi almak istemiyorum soguk geliyor biraz bana. Aslinda Samsung almak istiyordum fakat Realme 8 bütçesindeki Samsung telefonlarin da AMOLED ekrani yok. Kamera önemli değil zaten. Çok oyun oynamam.
Şu an kullandiğim 8 GB dahili depolama alani olan telefondan kurtulacağim sonunda.😄

Diğer sorum ise, dükkanlarda fiyat daha pahali. İnternetten almayi düşünüyorum.
Buradan alacağim fakat renk gümüş 7295 TL, siyah 7790 TL arasindaki tek fark renk mi? Yoksa başka bir şey var mi acaba?

Realme gerçekten müthiş bir cihaz yapmış. Cihazdan bahsedecek olursak ilk olarak hires Audi ses sertifikası sayesinde kulaklıkta müthiş müzik performansı veriyor müzik severler kaçırmasın. 2. işlemcisi G95 oyuncular tarafından sevilen bir işlemci kendini kanıtlamış fazla söz etmeye gerek yok. 3. bataryası mükemmel oyun oynadığım halde 1 günü bitiremiyorum normal kullanımda ise 2 gün şarj etmediğim oldu belki yeni diye böyle ilersini bilemem ama şu an için bitmeyen batarya yapmışlar. ( 1 saatte tam şarj oluyor.) 4. kamerasıda kaliteli resimler çekiyor netliğini ve renk doygunluğunu beğendimm.5. yanında ekran koruyucu takılı geliyor. Alanlar Android 12'ye güncelleyebilirler hiçbir sorun yok gayet stabil hızlı. Gece modunda çekilmiş fotoğraf bırakacağım bakabilirsin.

Dosya Ekleri

• IMG20221108204203.jpg
    IMG20221108204203.jpg
    129,4 KB · Görüntüleme: 46
Arayüzde kasmalar değil buglar oluşuyor. Stabil bir sürümde kalırsanız bugların oluşma ihtimali azalır. Reklamlar büyük ihtimalle MİUİ 14'le bitecek. Şuan kendi uygulamalarında var.

Arayüzde kasmalar değil buglar oluşuyor. Stabil bir sürümde kalırsanız bugların oluşma ihtimali azalır. Reklamlar büyük ihtimalle MİUİ 14'le bitecek. Şuan kendi uygulamalarında var.
Redmi Note 11 ya da Redmi Note 10S yerine Realme 8 tercih ettim, şimdilik doğru bir karar gibi gözüküyor ama uzun kullanımda anlayacağız tam olarak :)

Redmi Note 11 ya da Redmi Note 10S yerine Realme 8 tercih ettim, şimdilik doğru bir karar gibi gözüküyor ama uzun kullanımda anlayacağız tam olarak :)
Fazladan para vermek yanlış. Redmi Note 10S'le aynı sensör ve aynı SoC'u kullanıyorlar.
Redmi Note 10 Pro ile fiyatları çok yakın. realme 8 tercih etmek bence yanlış.

Geri
Yukarı