Realme almakla hata mı ettim?

MP'yi geçtim bir yerde okumuştum hemen iade et çöp o telefon Xiaomi Note8 al parana yazık gitmesin paran falan diyorlardı.

Teşekkürler bilgi için. Geldiğinde nasıl güncelleyebilirim telefondan fazla anlamam.

Güncel gelir gelmese ayarlarda yazılım güncelleme kısımda güncelleyebilirsin.

İçimde tek kuşku var biraz sakarım ben kırılırmıki ? düşse yolda ?
Hocam her telefon kırılabilir. Bu telefondan telefona değişen bir şey değil genel olarak. Tabi sağlam yapıyor firmalar elbette ama betona kulak seviyesinden düşen telefonlar genel olarak kırılıyor. Kırılmamışsa şanslı gününüzdesinizdir. :)

İçimde tek kuşku var biraz sakarım ben kırılırmıki ? düşse yolda ?
Koruyucu cam ve sağlam bir kılıf takın. Ben telefonumun şık görünmesine daha çok önem verdiğimden dandik silikon kılıflar kullanıyorum. Elimden kaymamasını falan sağlıyor. Zırh gibi kılıflar var piyasada. Onu takarsanız telefon tank gibi olacaktır. Çok şık olmaz ama düşürdüğünüzde daha az zarar görür. Korkmayın düşürmekten, temkinli olun yeter.

Redmi Note 8 arayüzü kasıyor demişler. Bizdeki telefonu bir süredir kullanıyoruz neden kasma yok? Gayet hızlı ve akıcı bir kullanımı var. Note 7'de aynı şekilde neredeyse 1 yıl olacak hala sıkıntısız.

Koruyucu cam ve sağlam bir kılıf takın. Ben telefonumun şık görünmesine daha çok önem verdiğimden dandik silikon kılıflar kullanıyorum. Elimden kaymamasını falan sağlıyor. Zırh gibi kılıflar var piyasada. Onu takarsanız telefon tank gibi olacaktır. Çok şık olmaz ama düşürdüğünüzde daha az zarar görür. Korkmayın düşürmekten, temkinli olun yeter.
Koruyucu cam yanında geliyor. Kılıf sağlam bir şey alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı