Realme C21 alınır mı?

Bütçe
2500

Olympusson907

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. 2500 TL bütçem var. Anne telefonu arıyorum Instagram Facebook YouTube WhatsApp falan kullanacak sadece.
Bu telefon yeterli midir? https://www.hepsiburada.com/realme-...2?magaza=TM-Market&url_src=and-product-detail

Bir de daha önce kullanan varsa güneşte ekran parlaklığı nasıl bazı telefonlarda güneşte ekran gözükmüyor.

Son olarak 2.500 liraya kadar başka cihaz önerecekseniz de beklerim.

İçindeki işlemci sizi genel anlamda bayağı zora sokabilecek işlemci bir tane ana Android güncellemesi aldıktan sonra da tekleyebilme ihtimali var. İkinci el temiz bir Xiaomi Redmi Note 8 2021 sürümü bile almak daha karlı olur gibime geliyor. (Android ve İşlemci açısından)

Bu işler için iş görür.
Eski amiral gemisi modellere de bakabilirsin.
İkinci el deneyimim tam bir fiyasko oldu o yüzden sıfır olsun alt segment olsun kafasındayım.
İçindeki işlemci sizi genel anlamda bayağı zora sokabilecek işlemci bir tane ana Android güncellemesi aldıktan sonra da tekleyebilme ihtimali var. İkinci el temiz bir Xiaomi Redmi Note 8 2021 sürümü bile almak daha karlı olur gibime geliyor. (Android ve İşlemci açısından)
Hocam ikinci el cihazlara artık güvenmiyorum bugün Samsung a20 aldım sahibindenden telefonda hayalet ekran var adama yazıyorum ki böyle böyle bişey var cihazda adam diyor bilmiyorum görmedim vs ben telefondan anlamam falan filan. Ondan önce de telefoncudan ikinci el aldım direkt elden içi açılmış ekranı değişmiş çıktı ısınma problemleri de cabası. Sıfır olsun alt segment olsun en azından kolay iade ederim sorun olduğunda

Hocam bütçeyi artırıp Realme C25 almak hem şarj hem de sıfır olup güncel Android deneyimini yaşamak adına iyi olur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı