Realme C21y profil resmi hatası

Nekomimi

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, hayatımda ilk defa bu telefonu aldıktan sonra yaşadığım bazı tuhaf hatalar var. Şu an beni en sinir eden hatası: Birçok aplikasyonda profil fotoğrafı ekleyemiyorum. Neye bağlı bilmiyorum, sadece bazılarında yapılıyor. Telefonun çıkışından beri sorunlu olduğu bazı şeyler varmış aldıktan sonra öğrendim. Bunlardan birisi galeri sorunu. Telefonda düzgün bir galeri ve dosya yöneticisi yok, kendiniz ekliyorsunuz. Acaba buna mı bağlıdır bilmiyorum, ben dil geliştirme için çok App kullanıyorum eskiden beri. Bazıları gerçek resminizi eklemeden hesap almanıza izin vermiyor. Bu telefonda profil resmi ekle dediğimde herhangi bir hata ekranı gelmiyor bu arada. Sadece 2 şeyden biri oluyor. Ya eklemiş gibi seçtiriyor, tamam diyorsunuz ve hiçbir şey çıkmıyor. Ya da daha tuhafı ekleme işaretine bastığınızda hiçbir etkileşim olmuyor. Farklı fotoğraf açma appleri denedim, Drive'dan atmayı, farklı klasörler seçmeyi. Asla olmuyor olmayınca. Bazı applerde asla olmuyor. Bazılarında sorunsuz oluyor. Ama çoğunda olmuyor. Bu ne saçma bir hata?

Hiç bilen yok mu çözümünü veya sorun nedenini 😒

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı