Çözüldü Realme C21y uygulamalar yukarı kaydırmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DenizAras

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 11 Temmuz'da MediaMarkt'tan Realme C21y aldım. Telefon gayet güzel fakat uygulamaları yukarı kaydıramıyorum.
Kilidi olmayanlar kayıyor kilidi olanlar kaymiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220722-121304.png
    Screenshot_20220722-121304.png
    451,7 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uygulamaları kilitlemişsiniz. Önce aşağı çekip uygulamanın kilidini kaldırın. Sonra temizleyebilirsiniz. Değişik kilitleme varyasyonları olabilir. Telefonun kullanıcısı değilim. Sağa sola veya aşağı olacak şekilde deneyin. C25y telefonunda aşağı çekince kaldırıyor uygulama kilidini.
Uygulamaları kilitlemişsiniz. Önce aşağı çekip uygulamanın kilidini kaldırın. Sonra temizleyebilirsiniz. Değişik kilitleme varyasyonları olabilir. Telefonun kullanıcısı değilim. Sağa sola veya aşağı olacak şekilde deneyin. C25y telefonunda aşağı çekince kaldırıyor uygulama kilidini.

Çözüm
Çok teşekkür ederim sorunu sizin sayenizde çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı