Realme C25 bağlantı kesiliyor

• Konuyu başlatan LSD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 823

LSD

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Ethernet kablosu olmadığı için telefondan USB ile bilgisayara bağlanıyorum ve Wi-Fi'yi bilgisayara aktarıyorum. Herhangi bir internet problemi yaşamıyorum fakat telefonumun şarjı 100 olduğu zaman bağlantı kesiliyor. Tekrar aktifleştirsem bile kısa süre sonra tekrar aynısı oluyor.
USB ile bağlayınca gelen ekran.

Screenshot_2022-01-29-20-12-05-16.jpg

USB ile bağlayınca gelen ekran.

Screenshot_2022-01-29-20-13-19-35.jpg

Bahsettiğim ayar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyaları Aktar seçeneğini denediniz mi?
Kusura bakmayın geç cevap veriyorum. Evet oradaki tüm seçenekleri denedim. Ayrı olarak ek pil seçeneklerini de kurcalayıp sonuç almaya çalıştım fakat işe yaramadı. Telefon şarj almasa sorun çözülür gibi. Telefonun şarj almasını durdurmak için bildiğiniz herhangi bir uygulama var mı?

Telefonun şarj almasını durdurmak için bildiğiniz herhangi bir uygulama var mı?
Şu yöntemi deneyebilir misiniz?
  1. Windows + I tuşlarına basarak Ayarlar'ı açın.
  2. Bağlantı ve İnternet seçeneklerine gidin > Wi-Fi > Adaptör ayalarını değiştirin.
  3. Wi-Fi'a sağ tıklayın, Özellikler'i seçin ve Yapılandır'a tıklayın.
  4. Güç Yönetimi ayarlarına gidin, ''Güçten tasarruf etmek için bilgisayarın bu aygıtı kapatmasına izin verin'' seçeneğinin tikini kaldırın ve Tamam'a basın.

@LSD Yukarıda, ortadaki Özellikler kısmına tıklamayı dener misiniz?

1643492290929.png

Karşıma bu iki kısım geldi. Buralara bakmıştım fakat adaptörle ilgili bir şey bulamadığım için sorma gereksinimi duydum.
1643492301952.png

1. Windows + R tuşuna basılı tutarak Çalıştır'a devmgmt.msc yazıp Aygın Yöneticisi'ni açın.
2. Ağ Adaptörü'ne sağ tıklayıp Özellikler'e basın.
3. Bu kısımda Güç Yönetimi çıkacak.

Bunu bir deneyin.

1643492708098.png

Burası sanırsam. Tiki kaldırdım. Telefonun şarjı 92%. 100% olduğu zaman sorun düzelmiş ise çözüm olarak işaretlerim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı