Realme C53 alınır mı?

Hocam bu ara ben de böyle bir telefon arayışı içindeyim. C53 düşünürken realme 9i daha mantıklı gelmeye başladı. Vatanda 5700 TL ye satılıyor ve c53'ten de teknik olarak daha iyi bir cihaz. Tam karar vermiş değilim ben de araştırıyorum babam için 5-6 bin bandında

Hocam bu ara ben de böyle bir telefon arayışı içindeyim. C53 düşünürken Realme 9I daha mantıklı gelmeye başladı. Vatan da 5700 TL'ye satılıyor ve C53'ten de teknik olarak daha iyi bir cihaz. Tam karar vermiş değilim ben de araştırıyorum babam için 5-6 bin bandında.

Kredi kartı falan olmadığı için mecbur fatura hattına alacağız fazla ödicez ama yapacak bir şey yok.

Hocam bu ara ben de böyle bir telefon arayışı içindeyim. C53 düşünürken Realme 9I daha mantıklı gelmeye başladı. Vatan da 5700 TL'ye satılıyor ve C53'ten de teknik olarak daha iyi bir cihaz. Tam karar vermiş değilim ben de araştırıyorum babam için 5-6 bin bandında.

Aynı durumdayım şu an ama Realme 9Inin işlemci PUBG oynayacaksanız 30 FPS desteği var ayrıca Realme C53 daha güncel ve daha ucuz saf Android olması tek sıkıntı bana kalırsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı