Realme C55 vs Realme 10

GT2'de ısınma sorunu yok mu
15k diye yazmıştım
15k ise bu cihazların fiyatı daha düşük her neyse onu geçtim.

Hocam S20 FE kullanıyorum, 60hz ekran yenileme hızında bataryası 1 günü çıkaramıyor 60hz'de 5.5 saat alıyor. Ayrıca her telefon ısınır, ama bu telefonun kamerasında çok kötü elini yakacak derece ısınma var. Isınma ve batarya sorunu var. Hani soğutması gerçekten kötü 5-10 dakika Instagram'a girdiğinde soğutması pek iyi değil. GT2 adlı model için pek bir bilgim yok, ısınma sorunu veya AMOLED sorunu var diye duymustum. S21 FE aynı şekilde, S20 FE gibi. Bunu göz önünde bulundurun.

GT2'de ısınma sorunu yok mu
15k diye yazmıştım
S20FE alabilirsiniz.GT2 throttling ve ısınma biraz var evet.Realme arayüzüde kastırabilir.

15k ise bu cihazların fiyatı daha düşük her neyse onu geçtim.

Hocam S20 FE kullanıyorum, 60hz ekran yenileme hızında bataryası 1 günü çıkaramıyor 60hz'de 5.5 saat alıyor. Ayrıca her telefon ısınır, ama bu telefonun kamerasında çok kötü elini yakacak derece ısınma var. Isınma ve batarya sorunu var. Hani soğutması gerçekten kötü 5-10 dakika Instagram'a girdiğinde soğutması pek iyi değil. GT2 adlı model için pek bir bilgim yok, ısınma sorunu veya AMOLED sorunu var diye duymustum. S21 FE aynı şekilde, S20 FE gibi. Bunu göz önünde bulundurun.
GT 2'de ısınma ve throttling sorunlu hocam.

S20FE alabilirsiniz.GT2 throttling ve ısınma biraz var evet.Realme arayüzüde kastırabilir.

Bu verdiğiniz bilgi için sağolun hocam. GT2'de bir problem yok demişlerdi, ee varmış. Kullanmayanlar insanlar akakçe'den gördükleri telefona atlıyor ve foruma atıyor. Hiç kimse görmemiş gerçek kullanıcı deneyimini vs. Hiç kimse denemeden direk videosunu çekiyor ve yorum yapıyor.

Throttling sorunu nasil var hocam? 888 gayet stabil çalışıyor.
Bu verdiğiniz bilgi için sağolun hocam. GT2'de bir problem yok demişlerdi, ee varmış. Kullanmayanlar insanlar akakçe'den gördükleri telefona atlıyor ve foruma atıyor. Hiç kimse görmemiş gerçek kullanıcı deneyimini vs. Hiç kimse denemeden direkt videosunu çekiyor ve yorum yapıyor.
Ben ısınma sorununu S21 FE ısınıyor diyip GT 2 önerdiğiniz zaman size demiştim 🙁

Ben ısınma sorununu S21 FE ısınıyor diyip GT 2 önerdiğiniz zaman size demiştim 🙁
Hocam napak başka telefon yok. Ne yapalım Samsung Galaxy S3 mini mi önerelim? Harbiden telefon yok, FE serileri harbici sorunlu. GT2 problemli, piyasada adam akıllı telefon yok Xiaomi önersen o da yok sıkıntılı çünkü?

Hocam napak başka telefon yok. Ne yapalım Samsung Galaxy S3 mini mi önerelim? Harbiden telefon yok, FE serileri harbici sorunlu. GT2 problemli, piyasada adam akıllı telefon yok Xiaomi önersen o da yok sıkıntılı çünkü?
Samsunglar en azından yazılım,arayüz,donanım,kameradan kazanıyor hocam.

Nokia 3310 önerek geçek hocam. Konu sahibi sorun yaşamaz.

Benchmark testini tamamlayamamış,kapanmıştı telefon sıcaklıktan bir testte.

Yeni konular

Geri
Yukarı