Realme GT Master Edition Android 12 henüz gelmedi

Bazısı iyi yorum yapıyor bazısı kötü neden öyle ?
Knk andorid 12 yle beraber telefon yavaşladı benim 21 saat giden telefonum 12 saat gitmeye başladı 3 saatte doluyor telefon oyunlardaki fpsini kaybetti parana yazık edersin arıyorum temsilclerini bana üzgünüz diyip duruyorlar başka modellere yönel en iyisi bu olcaktır

Knk andorid 12 yle beraber telefon yavaşladı benim 21 saat giden telefonum 12 saat gitmeye başladı 3 saatte doluyor telefon oyunlardaki fpsini kaybetti parana yazık edersin arıyorum temsilclerini bana üzgünüz diyip duruyorlar başka modellere yönel en iyisi bu olcaktır
Bence dalga geçiyorsun. 65 W hızlı şarj ne olursa olsun 3 saatte şarj etmez. Android sürümü önemli ama o kadar da etki edecek bir etken değil ve hızlanması gerekiyor.

Ayrıca neden başka modellere yönel diye bir cümle kurdun? Android 11 e dönmek çok mu zor? En kötü rom vs. atarsın yine dönersin.

Ki Android 12 yükledikten sonra çok daha iyi oldu diyen kişi sayısı da çok.

Seni haterim olarak yorumluyorum :D

Bence dalga geçiyorsun. 65 W hızlı şarj ne olursa olsun 3 saatte şarj etmez. Android sürümü önemli ama o kadar da etki edecek bir etken değil ve hızlanması gerekiyor.
65 wattmı 18 watt knkm şarj aleti en yüksekte okadar destekliyor istiyorsan keyfin bilir sonra sürümle kasmaya donmaya başlarsa temsilcelerin umrunda olmuyor

@Rhythmİnmyheart @BERWAR Güncellemeyi yaptım. Güncelleme ayarına girince yine aynı güncellemeyi gösteriyor ama bu sefer indirme seçeneği yok. VPN ile tekrardan aynı yere girdim ve Android 12 UI 3.0 geldiğini gördüm. Yapmalı mıyım? Kaşınıyor muyum? :D

@Rhythmİnmyheart @BERWAR güncellemeyi yaptım. Güncelleme ayarına girince yine aynı güncellemeyi gösteriyor ama bu sefer indirme seçeneği yok. VPN ile tekrardan aynı yere girdim ve Android 12 UI 3.0 geldiğini gördüm. Yapmalı mıyım? Kaşınıyor muyum? :D

Siz bilirsiniz, ben o telefonu kullanmıyorum o yuzden de güncelleme hakkında deneyimim yok, ben Oppo A74 kullanıyorum onda da ColorOS 12 var ama şöyle söyleyeyim Realme UI ve ColorOS birebir aynı kullanıcı arayüzü.
Bu güncelleme şans işi gerçekten aynı telefonlara gelen aynı güncelleme bile bir telefonda kasma donma problemlerine yol açarken bazilarinda hiç böyle sorun çıkartmıyor. Bana Android 12 güncellemesi geldiginde aynı telefonu kullanan arkadaşlarda sorun çıkartmışti sonra bende yapayım en fazla ne olabilir dedim ve yaptım, güncellemeden sonra da Android 11'e göre telefonun daha akıcı olduğunu gördüm fakat bu bütün telefonlarda aynı olmuyor maalesef. Sizinle aynı telefonu kullansaydim mutlaka bu güncelleme hakkında, güncelledikten sonra nelerin değiştiği gibi konularda bilgilendirirdim.
Uzun lafın kısası güncellemek istiyorsanizda bir düşünün ona göre karar verin bence, şahsen ben gibi yeni isletim sistemlerine meraklıysanız güncelleyin gitsin derdim😂

Geri
Yukarı