Realme GT2 çerçevede çizik var

Muhtemelen evet. Servisi o çerçeveyi değiştirebilir mi?
Hatta Realme nin plastik, metal farketmez çoğu kasası dandik. Denemek için Realme GT 2 den sonra Realme GT 2 PRO aldım ikinci el olarak ondada telefonu hiç düşürmediğim, vurmadığım halde metal kasasında lekeler oluştu. Telefon F/P olabilir ancak malzeme kalitesi gerçekten yerlerde. 2 hafta bende kaldı onuda sattım 2 gün önce dandik çin markalarını daha almayacağım. S9+ 2 sene kullandım kaç kere düşürdüm darbe aldı en ufak leke, iz, deforme olmadı siz düşünün gerisini.

Son düzenleme:
Arkadaşlar siyah çerçevede çizik gibi lekeler var dün fark ettim moralimi bayağı bozdu bunu nasıl çözerim?

Eki Görüntüle 2174515
Bende kendi kılıfıyla kullanıyorum böyle bir sorun yok telefonu 8-10 kere düşürmüşümdür hatta kılıfsız 2-3 kere düşürdüm biri çok feci şekilde mermereydi ekranda çizik dahi yok fakat kasada darbe izleri var.

Mermere düşürdüğümde ekran gidiyormuş neredeyse hasar çıtanın orada bitmiş.

Hatta Realme nin plastik, metal farketmez çoğu kasası dandik. Denemek için Realme GT 2 den sonra Realme GT 2 PRO aldım ikinci el olarak ondada telefonu hiç düşürmediğim, vurmadığım halde metal kasasında lekeler oluştu. Telefon F/P olabilir ancak malzeme kalitesi gerçekten yerlerde. 2 hafta bende kaldı onuda sattım 2 gün önce dandik çin markalarını daha almayacağım. S9+ 2 sene kullandım kaç kere düşürdüm darbe aldı en ufak leke, iz, deforme olmadı siz düşünün gerisini.
Hocam kaça sattın GT2 Pro'yu? Bende 12/256 var bir türlü satamadım valla.

Eve geçince telefonun resimlerini atayım tabii ilk başta silmem lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı