Realme GT2 vs Samsung Galaxy S20 FE vs Samsung Galaxy S21 FE

Exynos versiyonunun var.
Bu sefer de fiyat 20 bine fırlıyor. Sanırım realme Gt2 tercih edeceğim hocam. Kulaklığım samsung olduğu için hem samsungu merak ettiğim için samsung istemiştim ama aradaki fiyat farkına değer gibi durmuyor s21 fe.

@irsuya hocam siz ne düşünüyorsunuz? Başka bir konuda yorumunuzu gördüm ondan etiketliyorum.

Evet GT2 tercih edin. Lmcam ise modlu kamera uygulaması, stok kamera epey kötü, çığır fark yaratıyor. Muhakkak konu açıp etiketleyin, kuralım.

Tamamdir hocam cok sağ olun tekrardan. Kisa sürede gorusmek dilegiyle o zaman :)

@Violet S hocam sizi de eklemiş olayım. Nedir bu konuda fikriniz?

Son düzenleme:
@Jesse Pinkmann GT 2 varken S21 FE pek F/P değil. Ana kamera hariç kamera paketini (geniş açı, telefoto ve selfie kamera) saymazsak S21 FE'nin kendisine fark attığı bir yönü yok. Ana kamerada epey yakınlar zaten.

@irsuya hocamın söylediği kamera moduyla kamera daha iyi bir görüntü kalitesi verecek sanırım. Yani aradaki fiyat farkına değecek bir fark kesinlikle yok. Şimdi ailemi ikna etmeye kaldı hocam iş çünkü bilinmedik marka kötü telefon deyip duruyorlar. Yok Xiaomi al bilindik marka al gibisinden yorumlar yapıyolar. İyi olduğunu anlatmaya çalışıyorum ama sadece markaya bakıp kötü telefon deyip geçiyorlar. Umarım ikna edip Realme GT2'yi alabilirim. Çok sağ olun tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı