Realtek 8852be yüksek ping

bu problem karttan kaynaklı realtek bu konuda bir şeyler yapmıyor en doğrusu yeni bir kart almak
ben öyle yapmayı düşünüyorum
Kendimiz değiştirirsek garanti dışı kalıyor. Daha birkaç aylık cihazımın garantiden çıkmasını istemem açıkçası. Servise gönderdiğimde ya kartı değiştirin ya da bilgisayarı değiştirin diyeceğim.

bu problem karttan kaynaklı realtek bu konuda bir şeyler yapmıyor en doğrusu yeni bir kart almak
ben öyle yapmayı düşünüyorum
Garantisi bitti mi sizin ?, Benim garanti olsa bile garantiye yolladığımda cihaz geri geldiğinde aynı şeyleri yaparsa garanti felan dinlemeyeceğim, intel ax210 takmayı düşünüyorum :d

Servise vericem, paketledim cihazı kurye hafta içi çalışma saatleri içerisinde cihazı alacak kapımdan servise götürecek, kurye gelmezse kargo şubesine bırakıcam.

Kendimiz değiştirirsek garanti dışı kalıyor. Daha birkaç aylık cihazımın garantiden çıkmasını istemem açıkçası. Servise gönderdiğimde ya kartı değiştirin ya da bilgisayarı değiştirin diyeceğim.
Cihaz 2 aylık falan, iade mi etsem gpn teknoloji'den aldım ya da servislerinde wifi kartına değişime yollucam
İstanbul'da yaşıyorsan elden vermeni tavsiye ederim. Çok hızlı sonuç alırsın.
3 iş günü dolacak bugün gelmediler henüz, ya upsye kurye talebinde bulunacağım ya da şubelerine bırakacağım, bırakmak daha iyi şubeye gibi, paketi iyice güvenlice paketledim darbeye dayanıklı şu an.

Merhaba arkadaşlar. Ben Asus Tuf A15 (2023) fa507nu lp052 modelinden aldım. Çoğu kişi gibi realtek 8852be wifi kartı sorun çıkarıyor. Ben de değiştirip değiştirmeme konusunda kararsız kaldım. Garanti önemli. Laptopu ve kartı servise versem alın bunu takım diyemem herhalde. Daha önce AliExpress ten alışveriş yapmadım. Bu ilanlar iyi mi? Bilmem gereken detaylar var mı? Uyumlu olur mu?

Intel Wifi 6E AX210NGW:

Intel Wifi 6 AX201NGW:

Amazon
Intel Wifi 6 AX201NGW:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Ben Asus Tuf A15 (2023) fa507nu lp052 modelinden aldım. Çoğu kişi gibi realtek 8852be wifi kartı sorun çıkarıyor. Ben de değiştirip değiştirmeme konusunda kararsız kaldım. Garanti önemli. Laptopu ve kartı servise versem alın bunu takım diyemem herhalde. Daha önce AliExpress ten alışveriş yapmadım. Bu ilanlar iyi mi? Bilmem gereken detaylar var mı? Uyumlu olur mu?

Intel Wifi 6E AX210NGW:

Intel Wifi 6 AX201NGW:

Amazon
Intel Wifi 6 AX201NGW:
Kendin servise Wi-Fi kartı yollarsan değiştirmezler, kendileri takıyor, sen kendin takarsan garantisi gider. Benimki serviste şu an incelemeye alındı dün, haber bekliyorum

Intel Wifi 6E AX210NGW:

Intel Wifi 6 AX201NGW:

Amazon
Intel Wifi 6 AX201NGW:
Eğer bilgisayarı yeni aldıysan iade etmeni öneririm çünkü gerçekten çekilecek çile değil günde 20-30 kere ping çıkıyor oyunlardan atıyor Discord’da bile ping çıkıyor.
Kendin servise Wi-Fi kartı yollarsan değiştirmezler, kendileri takıyor, sen kendin takarsan garantisi gider. Benimki serviste şu an incelemeye alındı dün, haber bekliyorum
Ben de cihazımı dün verdim. Web sitesinden sürekli kontrol ediyorum sonuç ne olacak diye.

Güzel sorunsuz bir Wi-Fi kartıyla değiştirirler ya, iadeyi düşünmüyorum 3 ay oldu kronik sorunlu olan cihaz denk geldi wifiden, genelde iyi bir laptop, altada soğutucu tamamdır işte 👌

Geri
Yukarı