Realtek 8852be yüksek ping

Güzel sorunsuz bir Wi-Fi kartıyla değiştirirler ya, iadeyi düşünmüyorum 3 ay oldu kronik sorunlu olan cihaz denk geldi wifiden, genelde iyi bir laptop, altada soğutucu tamamdır işte 👌
Şimdi aradım donanımsal sıkıntı bulunmamış dediler bunlar beni delirtecek. 3 hafta boyunca ping çıktığına dair onlarca ekran görüntüsü aldım ve onlara klasör haline getirdim görsünler diye şimdi format atmışlar sadece vericekler bana. Tekrar inceleme talep ettim kart sıkıntılı dedim. Siz de bakabilir misiniz sorgulama sitesinden ve arayabilirseniz arar mısınız ?

Şimdi aradım donanımsal sıkıntı bulunmamış dediler bunlar beni delirtecek. 3 hafta boyunca ping çıktığına dair onlarca ekran görüntüsü aldım ve onlara klasör haline getirdim görsünler diye şimdi format atmışlar sadece vericekler bana. Tekrar inceleme talep ettim kart sıkıntılı dedim. Siz de bakabilir misiniz sorgulama sitesinden ve arayabilirseniz arar mısınız ?
Bana aynı şeyi yaparlarsa direk cihazı geri alıp Wi-Fi kartını kendim takarım, garanti felan dinlenem, cihaz şu an incelemede gelişme yok yeni ulaştı oraya dün.

wifi kartının gelişmiş ayarlarındaki roaming aggressiveness seçeneğini disabled yapmak demek bi tek bana fayda sağladı benim cihaz 3 ayı biraz geçti ki ramleri satip 16*2 takmıştım iade de yapamam umarım servis sorununuzu çözer takip ediyorum

wifi kartının gelişmiş ayarlarındaki roaming aggressiveness seçeneğini disabled yapmak demek bi tek bana fayda sağladı benim cihaz 3 ayı biraz geçti ki ramleri satip 16*2 takmıştım iade de yapamam umarım servis sorununuzu çözer takip ediyorum
Cihazım serviste incelemede, haberdar edeceğim burayıda

O ayarı nasıl yapıyoruz?

O ayarı nasıl yapıyoruz?
aygıt yöneticisinden wifi kartını bulup çift tıklayın

1703795756713.png

aygıt yöneticisinden wifi kartını bulup çift tıklayın

Eki Görüntüle 2067466
Bende hiç işe yaramadı bu sonra eski haline döndürmüştüm

Arkadaşlar format atıp geri verdiler cidden bir Asus ürünü daha almayacağım. 1,5 aydır çok yoruldum pes ediyorum. Her şeyi yeniden yükleyip test edeceğim ama düzeldiğini zannetmiyorum. Kart sorunlu olduğu halde servis raporuna “donanımsal arıza bulunmadı, format atıldı” yazmışlar. Ya kartı değiştirin ya bilgisayarı değiştirin demiştim ikisi de olmadı. Benim Asus maceram buraya kadardı. Bunu satıp Lenovo veya Msi alacağım.

Son düzenleme:
Benim tamamlandı, son testler yapılıyor.

Dosya Ekleri

• 166B1BA8-F6E7-42D0-B17E-D12FE923FDE1.jpeg
    166B1BA8-F6E7-42D0-B17E-D12FE923FDE1.jpeg
    59,8 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı