Realtek ALC888B için Kext

frt8201

Hectopat
Mac OS X 10.8.5 Install USB kurulum imajı ile sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirdim. Ancak Anakart üzerinde ki onboard ses kartını ve harici takılı olan ekran kartını bir türlü tanıtamadım. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Anakart :
  • Gigabyte p43-es3g
  • Anakart üzerindeki ses kartı cip seti modeli :Realtek Alc 888B
  • İşlemci :E2180
  • Ram :4gb
  • Ekran Kartı:Ati Hd 3450
  • Hdd:250 gb segate

Arkadaşlar ben Mutlibeast 6.0'ı indirerek "Audio -> Realtek ALCxxx -> Without DSDT -> ALC887/888b Current" seçenekleri ile kurdum, çalıştı. Denediniz mi bunu?

Ben hepsi ile denedim gene çalışmıyor. Hadi ekran kartı ATI çalışmıyor, ses kartı creative o da çalışmıyor onboard ses kartı çalışsa elimdeki kartı değiştirip ekran kartı almayı düşünüyordum ses te alamıyoruz. Laptop'a zaten kuramıyorum. 2 günde 1 cevapla sorunu çözmem de heralde 6 ay alır. Herkezin de işi gücü var bana cevap vermek zorunda da değiller bu arada kimseye sitem etmiyorum da, keşke recep hocanın videolara youtube ta denk gelmemiş olsaydım 10 gunun tamamını bu işe harcadım bir arpa boyu yol alabilmiş değilim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı