Realtek ALC892 vs ALC1220

MrGrafi

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, anakart seçimi konusunda filtreyi iyice daraltıyorum. Bazı fiyatı uygun anakartlarda ALC892 kullanılmış. Yüksek fiyatlılar ise 1220 kullanıyor. Sizce aradaki farka değer mi, yoksa 892 alıp ses kartı için para biriktirmek daha mı iyi olacaktır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız kulaklık veya hoparlörlere bağlı. Eğer pahalı müzik kulaklıkları gibi ürünler kullanıyorsanız ses kartı alın. Eğer oyuncu kulaklığı falan kullanıyorsanız almayın.

Kullandığınız kulaklık veya hoparlörlere bağlı. Eğer pahalı müzik kulaklıkları gibi ürünler kullanıyorsanız ses kartı alın. Eğer oyuncu kulaklığı falan kullanıyorsanız almayın.
Teşekkürler tekrardan.
Müzik çok ama çok severim ileride de sisteme güzel ses sistemleri takmak istiyorum veya iyi kulaklıklar. Müzik konusunda profesyonel değilim fakat zevk aldığım nadir şeylerden biri olduğu için önemsiyorum. Eğer alc1220 olan bir anakart ile gidersem ses kartı almama gerek kalır mı? Kart o kadar değişiklik yaratıyor mu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı