Realtek Audio Consolda equalizer görünmüyor

Shield33

Decapat
Yeni 2+1 ses sistemi aldım ama AUX ile bağladığım zaman equalizer görünmüyor neden olabilir? Daha önce de gözükmüyordu equalizer. Ufak basit bir 2+1 vardı çok küçük. Önemsemiyordum pek.
Cihazla ilgili bir şey mi yoksa Driver'larla mı ilgili? Realtek konusunda hiç bilgim yok.
Ses sistemi: Jameson Jsm 320 Bt Bluetooth 2+1 Ses Sistemi Fiyatı
Dostlar sound blaster 5 programı var ordan baktım ayarlara ama her şey var bir tek mid ayarı yok o yüzden bas line'ları düzgün duyamıyorum. Ses sisteminin bluetooth özelliğinde mid ve bass yoğunluklu bi eq modu var ama onda da tizler biraz sönük ve detaysız ses veriyor o yüzden sordum.

Dosya Ekleri

• realtek.jpg
    realtek.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleme:
Hocam bu video yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam sizde yoksa buradan indirip deneyin.
Bildiğim yöntemleri denedim. Sorununuz inşallah çözülür.

Hocam bu video yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam sizde yoksa buradan indirip deneyin.
Bildiğim yöntemleri denedim. Sorununuz inşallah çözülür.
Hocam teşekkürler ama 2014 yılındaki yöntemdi bu. Artık değişti sanırım. Videoda bahsedilen yerler bende yok. Gezginlerden indirmiştim zaten driveri. Monster sitesinden de indirdim hatta. Realtek audio control programı diye bir şey çıkarttılar ama eq yok.
Edit: sorunu çözdüm. Gezginlerden indirdiğim driveri kurunca hoparlör simgesinden basit bi eq menüsüne ulaşabildim biraz kurcalayınca. driver sürümüyle ilgili. önceki driverda bu özellik yokmuş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı